علی کیانیان از تجربه همکاری با پدرش استاد رضا کیانیان می گوید | فیلم

علی کیانیان از تجربه همکاری با پدرش استاد رضا کیانیان می گوید | فیلم

علی کیانیان از تجربه همکاری با پدرش استاد رضا کیانیان می گوید
نمایش ” حرفه ای ” به کارگردانی رضا کیانیان هرشب در تماشاخانه پالیز به روی صحنه میرود و علی کیانیان موسیقی این نمایش را بر عهده دارد

این نمایش یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۵ و ۹ شب و پنج شنبه و جمعه ساعت ۵ به روی صحنه مى رود

در اجرای این اثر نمایشی، علی کیانیان که دانش آموخته رشته موسیقی است ساخت موسیقی و طراحی صدا را بر عهده دارد. او پیش از این به عنوان آهنگساز با چند گروه نمایشی دیگر همکاری داشته است.

همچنین لهراسب بیات طراحی پوستر، بروشور و بیلبورد این اثر نمایشی را انجام می‌دهد. داوود امیری فیلمبردار و نورپرداز سینما نیز به عنوان نورپرداز با اجرای این نمایش همکاری دارد. او پیش از این مدیریت فیلمبرداری فیلم “دلم می‌خواد ” ساخته بهمن فرمان آرا را بر عهده داشته است که این فیلم اسفند ماه اکران خواهد شد.

در کنار رضا کیانیان، هدایت هاشمی و بهاره رهنما که بازیگران نمایش “حرفه‌ای” هستند، گروهی از جوانان نیز حضور دارند. بر همین اساس، سعید ملک، آرش علی نژاد، رعنا خطامی، بهزاد حاجی حسنی، حسین شریعت‌مداری و ساغر تاجیک نیز در این نمایش روی صحنه می‌روند.

متن این نمایش نوشته دوشان کواچویچ است و موضوع آن درباره فروپاشی کمونیسم در اروپای شرقی و پیامدهای آن است و رویکردی کمدی اجتماعی دارد.

(۱۴)

15
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>