تیزر نمایش دستت را به من بده به کارگردانی آریان رضائی منتشر شد | فیلم

تیزر نمایش دستت را به من بده به کارگردانی آریان رضائی منتشر شد

تیزر نمایش دستت را به من بده به کارگردانی آریان رضائی منتشر شد.

نمایش «دستت را به من بده» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری آرین رضایی از پنجشنبه، ۱۴ بهمن اجرای خود را در تماشاخانه مشایخی آغاز می‌کند.

مجری طرح این نمایش علی ژیان است و طراحی لباس آن را افسانه زمانی به عهده گرفته است. دیگر عوامل این نمایش عبارتند از طراح گریم: سمیه فراهانی، آواز: مائده خوانساری، طراح پوستر: میثم خاوری (با تشکر از طناز پروان)، تیزر و بروشور: محمد جواد ایزدی، دستیار کارگردانی: الهام سید حدادی، مدیر صحنه: گایانه ماندنی، عکاس: فرهاد جاوید، روابط عمومی و تبلیغات: گروه جارچی و تبلیغات مجازی: فهیمه کوشا.

در خلاصه این نمایش آمده است: «این نمایش عاشقانه که بیانی شاعرانه دارد قصه محور نیست؛ اما در مونولوگ روندی طی می‌شود که در ذهن هر تماشاگر قصه‌ای بر اساس تجربیات زندگی شخصیش شکل می‌گیرد…»

آرین رضایی نیز در گفتگو با تسنیم گفته است در این نمایش بازیگر با کسی در میان تماشاگران حرف می‌زند و او را به چالش می‌کشد؛ اما این نمایش به هیچ وجه همانند دیگر آثارم شورایی نیست. همه چیز درونی و حسی است.

این کارگردان جوان افزوده اما از سویی، متن به شکلی است که که هر تماشاگر می‌تواند چیزی را تعیین کند و با آن برداشت اثر را دنبال کند یا با آن ارتباط گیرد.

«دستت را به من بده» همانند دیگر آثار آرین رضایی در حوزه تئاتر تعاملی قرار نمی‌گیرد.

تماشاخانه مشایخی در خیابان انقلاب، ضلع شمال غرب چهارراه ولیعصر، جنب داروخانه، پلاک ۱۴۷۸ قرار دارد.

 

تماشاخانه استاد جمشید مشایخی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ تا شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
۱۹:۰۰
۴۰ دقیقه
بها: ۱۵,۰۰۰ تومان

(۱۴)

15
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>