رضا کیانیان نمایش حرفه ای را به شهدای آتشنشان تقدیم کرد | فیلم

رضا کیانیان نمایش حرفه ای را به شهدای آتشنشان تقدیم کرد | فیلم

رضا کیانیان نمایش حرفه ای را به شهدای آتشنشان تقدیم کرد

نمایش #حرفه_ای از هفدهم بهمن ماه به روی صحنه خواهد رفت. ما این نمایش را تقدیم می کنیم به شهدای #آتش_نشانی، کسبه و کارگران آسیب دیده ی ساختمان #پلاسکو ، مردم سیل زده ی سیستان و بلوچستان و مردم گرفتار در آلودگی بالای ۶۶ درصد خوزستان … . #از_خودمان_شروع_کنیم

رضا کیانیان در نخستین تجربه کارگردانی خود در کنار هنرمندان حرفه‌ای با گروهی از هنرمندان جوان نیز همکاری می‌کند.

پیش از این حضور هدایت هاشمی و بهاره رهنما به عنوان دو همبازی کیانیان در اجرای این نمایش قطعی شده بود و در حال حاضر نیز با پیوستن تعدادی از هنرمندان جوان به این گروه، انجام اموری مانند طراحی پوستر، نورپردازی و ساخت موسیقی و صدا به این جوانان واگذار شده است.

در اجرای این اثر نمایشی، علی کیانیان که دانش آموخته رشته موسیقی است ساخت موسیقی و طراحی صدا را بر عهده دارد. او پیش از این به عنوان آهنگساز با چند گروه نمایشی دیگر همکاری داشته است.

همچنین لهراسب بیات طراحی پوستر، بروشور و بیلبورد این اثر نمایشی را انجام می‌دهد. داوود امیری فیلمبردار و نورپرداز سینما نیز به عنوان نورپرداز با اجرای این نمایش همکاری دارد. او پیش از این مدیریت فیلمبرداری فیلم “دلم می‌خواد ” ساخته بهمن فرمان آرا را بر عهده داشته است که این فیلم اسفند ماه اکران خواهد شد.

در کنار رضا کیانیان، هدایت هاشمی و بهاره رهنما که بازیگران نمایش “حرفه‌ای” هستند، گروهی از جوانان نیز حضور دارند. بر همین اساس، سعید ملک، آرش علی نژاد، رعنا خطامی، بهزاد حاجی حسنی، حسین شریعت‌مداری و ساغر تاجیک نیز در این نمایش روی صحنه می‌روند.

متن این نمایش نوشته دوشان کواچویچ است و موضوع آن درباره فروپاشی کمونیسم در اروپای شرقی و پیامدهای آن است و رویکردی کمدی اجتماعی دارد.

(۸)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>