جشنواره تئاتر فجر از جانبازان اعصاب و روان تقدیر می‌کند | فیلم

جشنواره تئاتر فجر از جانبازان اعصاب و روان تقدیر می‌کند

جشنواره تئاتر فجر از جانبازان اعصاب و روان تقدیر می‌کند

دیگر آثاری که با حضور توان‌خواهان جسمی حرکتی، معلولان ذهنی و مبتلایان به سندروم داون به صحنه رفته‌اند، نیز تقدیر خواهند شد.

مراسم معرفی برگزیدگان بخش‌هایجشنواره تئاتر فجرجشنواره تئاتر فجر، با تقدیر از گروه هنرمندان جانباز اعصاب و روان حاضر در جشنواره برگزار می‌‍شود.
به گزارش روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در این دوره از جشنواره نمایش «حواست کجا بود؟» نوشته ماندانا عبقری و کار علیرضا دهقانی با هنرمندی گروهی از جانبازان اعصاب و روان جنگ تحمیلی اجرا شد.

این نمایش در بخش بعلاوه تئاتر فجر و در سالن استاد مشایخی روی صحنه رفت.نمایش «حواست کجا بود؟» به‌عنوان یکی از آثاری که به مسئولیت‌های اجتماعی تئاتر توجه دارند، تقدیر خواهد شد.همچنین در کنار این نمایش، دیگر آثاری که با حضور توان‌خواهان جسمی حرکتی، معلولان ذهنی و مبتلایان به سندروم داون به صحنه رفته‌اند، نیز تقدیر خواهند شد.

همه این آثار با توجه به رویکرد این دوره از جشنواره تئاتر فجر مبنی بر توجه به مسایل و مسئولیت‌های اجتماعی به صحنه رفته‌اند.مراسم معرفی برگزیدگان بخش‌های غیر اجرایی جشنواره تئاتر فجر شامل برگزیدگان مسابقه عکس، پوستر، هویت بصری، نمایشنامه‌نویسی ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه ۸ بهمن ماه در تالار دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار می‌شود.

(۷)

8
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>