حرف های تند و تیز بازیگر سرشناس تئاتر : چون من کچل هستم به من نقش نمی دهند | فیلم

حرف های تند و تیز بازیگر سرشناس تئاتر : چون من کچل هستم به من نقش نمی دهند | فیلم

حرف های تند و تیز بازیگر سرشناس تئاتر : چون من کچل هستم به من نقش نمی دهند.

حرف های تند و تیز بازیگر سرشناس تئاتر: چون من کچل هستم به من نقش نمی دهند؛ تئاتر هم شده جای آدم خوشگل ها.
هادی عطائی یکی از بازیگران سرشناس عرصه تئاتر در حاشیه جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفتگویی با تی وی پلاس داشت که طی آن انتقادات زیادی نسبت به نحوه برگزاری جشنواره مطرح کرد و درباره بها ندادن به بازیگران این عرصه حرف های تامل برانگیزی زد.

هادی عطایی طراح ، بازیگر و کارگردان نمایش خیابانی «آبی» که این روزها در رپرتوار اجراهای خیابانی «حماسه حسینی و دفاع مقدس» در محوطه تئاتر شهر با این اجرای اثر حضور دارد، تاکید کرد: تئاتر خیابانی این روزها بسیار خسته و فرسوده شده که این مساله متاسفانه حاصل برخی عملکردهای نادرست و رفتارهای نسنجیده است که امیدوارم با تلاش و همدلی مسئولان و هنرمندان، مجددا پویایی و نشاط به این عرصه نمایشی بازگردد.

 

وی در خصوص نمایش «آبی» گفت: داستان این نمایش تک نفره درباره زندگی یک پیرمرد جنوبی است که در ایام هشت سال دفاع مقدس همسر و خانه اش را از دست می دهد و تنها پسرش نیز راهی جبهه می شود و پیرمرد نذر می کند که با بازگشت فرزندش هر سال در ایام عاشورا به همراه او دمام بنوازد اما زمانی که خبر شهادت پسرش را می شنود، تصمیم می گیرد که خود به تنهایی نذرش را ادا کند.

(۳)

4
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>