انتقادهای تند و تیز امیر کربلایی زاده از بها ندادن به تئاتر در ایران | فیلم

انتقادهای تند و تیز امیر کربلایی زاده از بها ندادن به تئاتر در ایران | فیلم

انتقادهای تند و تیز امیر کربلایی زاده از بها ندادن به تئاتر در ایران . کمدین خندوانه: چرا برای مشهور شدن فقط تهران را داریم؟ / انتقادهای تند و تیز امیرکربلایی زاده از بها ندادن به تئاتر در ایران.
گفتگویی داشتیم با امیر کربلایی زاده در حاشیه جشنواره تئاتر فجر. کربلایی زاده از آنجایی که از پیشکسوتان عرصه تئاتر محسوب می شود درباره نحوه برگزاری جشنواره و درمجموع بهایی که به تئاتر داده می شود در ایران صحبت کرد. حرف هایی که با انتقاد همراه بود و به گفته خودش رسالت تئاتر نیز انتقاد است.

کربلایی راجع به استندآپ کمدیش می گوید :

من اولین کسی هستم که بعد از انقلاب به شیوه درست مانند رابین ویلیامز، وودی آلن و در این حیطه کار کردم و مدعی‌ام که هیچ کس قبل از من آن را از سال ۹۱ که اولین اجرایم را با حضور تعدادی از هنرمندان اجرا کردم، انجام داده باشند. اگر شخصی مدعی است پیش از این با این تعریف کار کرده مدرک آن را بیاورد تا من ادعای خودم را پس بگیرم.

افتخارات و جوایز او از سال ۷۷ تا سال ۹۲ بیش از ۲۲ جایزه در عرصه فعالیت تئاتر کسب کرده است و در ۱۰ سریال و تلویزیون و بیش از ۴۰ تئاتر بازی و اجرای های زیادی در استند آپ کمدی دارد.

(۹)

10
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>