نمایش گرگ و میش کاری از سوئیس در تالار مولوی به صحنه می‌رود | فیلم

نمایش گرگ و میش کاری از سوئیس در تالار مولوی به صحنه می‌رود

نمایش گرگ و میش کاری از سوئیس در تالار مولوی به صحنه می‌رود

به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، «حسن جودکی»، مدیر فروش بلیت جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با اعلام این خبر گفت:« نمایش گرگ و میش به کارگردانی کریستینا گالبیاتی و ایلیالو گینبوهل از کشور سوئیس که در بخش ملل سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر  در تئاتر مولوی به صحنه می رود، دچار تغییراتی در سانس های اجرایی خود  شده است».

وی افزود:« این نمایش در تاریخ پنجم بهمن ماه بدون تغییر در سانس های ۱۸، ۲۰ و ۲۲  روی صحنه می رود و در تاریخ  شش و هفت بهمن با یک اجرای اضافه در ساعت های ۱۵، ۱۷، ۱۹ و ۲۱ اجرا خواهد شد.

همچنین در تاریخ هشتم بهمن بدون تغییر در سانس های ۱۷، ۱۹ و ۲۱ و در تاریخ نهم بهمن صرفا با یک اجرا در ساعت ۱۷ به صحنه می رود.  افرادی که بلیت نمایش «گرگ و میش» را در تاریخ ۹بهمن ماه دردو نوبت ۱۹ و ۲۱ خریداری کرده اند می توانند در تاریخ ۶ و ۷ بهمن ماه ساعت ۱۵ برای دیدن آن به تالار مولوی بروند.»

جودکی درباره اجرای ویژه خبرنگاران نیز گفت:« اجرای ویژه خبرنگاران تغییر نکرده و روز پنجم بهمن، ساعت۲۲ این نمایش برای اصحاب رسانه اجرا می شود.

مدت زمان اجرای این نمایش ۵۰ دقیقه است و در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه می رود.

(۱۵)

16
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>