هفته پاياني نمايش « كلاغ » به كارگردانی سمانه زندي نژاد برپاست | فیلم

[mono_ir_video id=”99764″ qualities=”360,480,720,1080″]

هفته پاياني نمايش « كلاغ » به كارگردانی سمانه زندي نژاد برپاست

سمانه زندی نژاد بعد از سه سال با نمایش «کلاغ» از هفته پایانی آذر ماه به مجموعه تئاتر شهر آمده است.

این نمایش نوشته دیوید هروئر و ترجمه وحید رهبانی است که بعد از پایان اجرای نمایش «طپانچه خانوم»، در مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه خواهد رفت.

لازم به ذکر است زندی نژاد پیش از این نمایش های به «مراسم مرگ داداش خوش آمدید»، «عروسک های سکوت»، «نسبیت خاص» و … را به صحنه برده که با استقبال تماشاگران مواجه شده است.

سمانه زندی نژاد کارگردان نمایش « کلاغ » که این روزها در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته، توضیح داد: ن

کته جالبی که طی روزهای گذشته برای من بسیار قابل توجه بود بازتاب‌های متفاوتی است که تماشاگران از نمایش ما داشته‌اند به‌طوری‌که عده ای به هیچ عنوان با اثر ارتباط برقرار نکرده اند و تعدادی دیگر هم این تجربه نمایشی را اثر لذت بخش  توصیف کرده اند و اتفاقا همین تفاوت‌ها و تناقض‌هاست که فضای کار برای من جذاب کرده که امیدوارم تا روزهای پایانی اجرا هم ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: کارگردانی نمایش « کلاغ » برای من تجربه بسیار خوبی بود به این معنا که تا به امروز چنین تجربه‌ای را در کارنامه کاری خود نداشتم و می‌توانم طراحی و کارگردانی نمایش یکی از متفاوت‌ترین کارهایی بود که تا به امروز داشتم.

این تجربه از پروسه انتخاب نمایشنامه تا اجرای آن برای همه دارای تفاوت‌های عمده‌ای بود که دوست داشتم روزی آن را در روزمه کارهایی که کارگردانی کرده‌ام، ثبت کنم.

كلاغ به نویسندگی دیویدهروئر، کارگردانی سمانه زندی نژاد و بازی مرتضی اسماعیل کاشی و سهیلا گلستانی هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۸ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است.

 

(27)

28
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>