رونمايي از پوستر سي و پنجمين جشنواره تئاتر فجر در تالار مشاهير (امروز) | فیلم

[mono_ir_video id=”93983″ qualities=”360,480,720,1080″]

رونمايي از پوستر سي و پنجمين جشنواره تئاتر فجر در تالار مشاهير (امروز) | فیلم

در مراسمی با حضور دبیر جشنواره؛ با حضور سعید اسدی، مراسم رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزار شد.

مراسم رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، صبح امروز با حضور سعید اسدی دبیر این جشنواره، عباس محبوب طراح پوستر و قباد شیوا داور بخش طراحی پوستر در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از اهالی رسانه درباره رونمایی از پوستر جشنواره گفت:

سپاسگزارم از حضور اصحاب رسانه؛ در روزی که ما هویت بصری و پوستر جشنواره تئاتر فجر را به ملت شریف ایران تقدیم می کنیم، این رخداد بزرگ را به دلیل ارتباط مستقیم هنر گرافیک و نمایش خجسته می دانم.

وی در ادامه بیان کرد:

هر ساله جشنواره تئاتر فجر در بخش بین المللی، با مردم ارتباط بهتری برقرار می کند و امسال هم سعی کردیم جشنواره ای مردمی برای مخاطبان داشته باشیم.

دبیر سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر با تشکر از همکاران خود در بخش دبیرخانه در خصوص نشان و حضور آثار راه یافته به جشنواره در پوستر عنوان کرد:

امسال با نگاهی ویژه به آثار، برنامه های بسیاری را به شکل مطلوب برگزار خواهیم کرد.

اسدی افزود: امروز روز توجه به هنر بصری است و امسال با یک تفاوت در بخش رونمایی، تمامی روند اجرا و طراحی پوستر را خواهید دید.

در واقع پوستر امروز نتیجه چندین ماه تحقیق، گفتگو و طراحی های پی در پی است.

(17)

18
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>