نمایش ماتروشیکا با بازی پارسا پیروزفر | فیلم

نمایش ماتروشیکا با بازی پارسا پیروزفر

نمایش ماتروشیکا با بازی پارسا پیروزفر

نمایش ‘ماتریوشکا’
بر اساس ٨ داستان کوتاه از آنتون چخوف
نویسنده، طراح و کارگردان: پارسا پیروزفر
بازیگر: پارسا پیروزفر
مجرى طرح: نورالدین حیدرى ماهر
دستیار کارگردان و برنامه ریز: محمد گودرزیانى
دستیار طراح صحنه و لباس: بهاره مصدقیان
میکس صدا: الیکا رضایى، على عزیزیان
گرافیست و عکاس: محمد صادق زرجویان
مدیر صحنه: آرش صفایى
منشى صحنه: شیما مرادى
نمایش ماتریوشکا به کارگردانی پارسا پیروز فر از اوایل آذر در تماشاخانه پالیز سالن شماره یک این تماشاخانه در دو سانس ۱۷ و ۲۱:۳۰ به روی صحنه رفته و با استقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شده است. این نمایش تا تاریخ ۱۹ دی ماه روی صحنه باقی خواهد ماند.

تماشاخانه پالیز کار خود را از اواخر مهرماه سال جاری با نمایش “مرگ هوتن” به کارگردانی یوسف باپیری آغاز کرد و بعد از آن هم فعالیت‌های این تماشاخانه در عرصه‌های مختلف فرهنگی شکل گرفت و تا کنون ادامه داشته است.

با توجه به سیاست‌ها و اهداف کلان این مجموعه و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، ثبت نام کلاس‌های دکتری پژوهش هنر که از نیمه دی ماه آغاز می‌شود، به تازگی شروع شده است و علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به تماشاخانه در خصوص نحوه ثبت نام این کلاس‌ها اطلاعاتی را به دست بیاورند.

گفتنی است اساتیدی که در این کلاس‌ها به تدریس می‌پردازند، جز چهره‌های شناخته شده و مطرح در حوزه هنر هستند و دروس تاریخ هنرهای تجسمى، تاریخ تئاتر، تاریخ معماری و شهرسازى، تاریخ موسیقى، تاریخ سینما و انیمیشن، هنر و تمدن اسلامى و زبان تخصصی هنر توسط این اساتید در این دوره آموزشی تدریس خواهد شد.

قرار است که ورکشاپ هایی چند روزه، زیر نظر بازیگران شناخته شده ای همچون سیامک صفری، امیر آقایی، یاسر خاسب و… در تماشاخانه پالیز دایر شود.

(۶۱)

62
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>