همکاری قیمت با پلیس فتا در دورهمی | فیلم

همکاری قیمت با پلیس فتا در دورهمی

همکاری قیمت با پلیس فتا در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۳۰ تیر ماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت . مهران مدیری در این برنامه میزبان روشنک عجمیان بازیگر سریال کوچه اقاقیا بود که تجربه چند اجرا در تلویزیون را نیز در کارنامه هنری خود دارد.روشنک عجمیان

روشنک عجمیان بعد از سلام و احوال پرسی در برنامه دورهمی از خوش اخلاقی بودن و آثار مثبتی که این خوش اخلاقی برایش داشته است گفت :خوش اخلاق بودن من یک امر درونی است و من انرژی خوبی از اطرافیانم میگیرم و وقتی میخندم هم خودم انرژی خوبی میگیرم و هم انرژی خوبی را منتقل میکنم.

بازیگر کوچه اقاقیا درباره ورودش به بازیگری گفت:من از دوران راهنمایی نوشتن را آغاز کردم اما هرگز فکر نمیکردم که وارد حرفه بازیگری شوم و از سال ۷۳ تئاتر را آغاز کردم و در سال ۷۶ به صورت حرفه ای کارم را آغاز کردم و با کوچه اقاقیا بیشتر شناخته شدم و در بخش هایی از صحبت هایش درباره ویژگی های متولدین بهمن ماه گفت.

 

مهران مدیری در ابتدای برنامه اعلام کرد که در حال رژیم گرفتن است و چند روزی است که برنج نخورده است . در بخش های پایانی برنامه روشنک عجمیان با یک ظرف دم پختک و نیمرو و تخم مرغی که دخترش روی آن طرحی را کشیده بود آقای مدیری را غافلگیر کرد و باعث شد آقای مجری رژیمش را بشکند.

در بخش پایانی برنامه روشنک عجمیان دو جلد از دایره المعارف مردمان ایران و همچنین مجموعه لطیفه های زنده یاد منوچهر نوذری را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

(۳۶)

37
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>