گفتگوی خاص با محسن یگانه در شبکه شما | فیلم

[mono_ir_video id=”497051″ qualities=”360,480,720,1080″]

گفتگوی خاص با محسن یگانه در شبکه شما

گفتگوی خاص با محسن یگانه در شبکه شما

شبکه سراسری شما، یکی از شبکه‌های تلویزیونی دولتی کشور ایران است که در مجموعه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌شود.

س از اجرای سیستم پخش دیجیتالی و گسترش این سیستم در کشور مدیران صدا وسیما در طرحی به فکر افزایش تعداد شبکه‌های سراسری افتادند که در این راستا پس از افتتاح شبکه مستند، پخش رسمی شبکه شما در ۸ مرداد ۱۳۹۰ با حضور محمود احمدی‌نژاد ریس جمهور وقت ایران و رئیس سازمان صدا و سیما آغاز شد.این شبکه پس از چهار سال در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۴، گرافیک و لوگوی خود را تغییر داد.

شبکه شما که به دلیل کمبود بودجه صدا و سیما، در ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه آموزش ادغام شده بود، پس از تغییرات مدیریتی صدا و سیما و لزوم توجه به برنامه‌های تولیدی مراکز استانها و پخش برنامه‌های شاخص مرکز استانها در سراسر ایران و به دنبال حمایت مالی دولت وقت در زمان ریاست علی عسگری در صدا و سیما مجدداً در ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ دوباره افتتاح شد.

(239)

240
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>