گزارش خندوانه ای از وفای به عهد احترام برومند | فیلم

[mono_ir_video id=”489447″ qualities=”360,480,720,1080″]

گزارش خندوانه ای از وفای به عهد احترام برومند

گزارش خندوانه ای از وفای به عهد احترام برومند

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته همزمان با ۱۴ تیرماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. سینا شعبانخانی خواننده تیتراژ ماه عسل مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و با اجزای آهنگ هایی زیبا شب خوبی را در خندوانه رقم زد.سینا شعبانخانی

سینا شعبانخانی خواننده ۲۸ ساله ای که با خواندن تیتراژ آخر برنامه ماه عسل در بین مردم بیشتر شناخته شد مهمان رامبد جوان در شب گذشته برنامه خندوانه شد و درباره شروع خوانندگی اش گفت :من از حدود ۱۷ سالگی وارد دنیای موسیقی شدم و ۵ سال اول فقط نوازندگی میکردم و با نوازندگی پیانو شروع کردم و بعد از گذشت چند سال کم کم به خوانندگی تمایل پیدا کردم و وارد این عرصه شدم و در مردادماه امسال کنسرتم را روی صحنه میبرم.

خواننده جوان مهمان خندوانه درباره تیتراژ خوانی برای ماه عسل گفت :من با احسان علیخانی در برنامه سه ستاره آشنا شدم و این آشنایی منجر به پیشنهاد احسان به من برای خواندن تیتراژ برنامه شد . بعد از پخش آهنگ من به عنوان تیتراز ماه عسل واقعا خوشحال بودم و حس خوبی داشتم و تجربه خواندن تیتراژ برای یک برنامه تلویزیونی پرمخاطب واقعا بی نظیر است.

در این بخش از برنامه سینا شعبانخانی آهنگ جادوی خاصی را در برنامه اجرا کرد و درباره جمله ای که همیشه از پدرش به یاد دارد گفت پدرم همیشه میگوید :سلامتی تاج روی سر انسان است و تا وقتی که روی زمین و جلوی چشم انسان نیوفتد قدرش را نمیداند ، و توصیه کرد بیشتر قدر سلامتی تان را بدانید.

سینا شعبانخانی در بخش پایانی برنامه قول داد که ۵ بلیت به کودکان کار در کنسرتش اختصاص دهد که رامبد جوان ۱۵ بلیت را هم از طرف برنامهخندوانه به این بچه ها اختصاص داد.

(12)

13
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>