پشت صحنه قبل از اجرای اول احسان زمانی در چهارمین قسمت مرحله دوم مسابقه خنداننده شو خندوانه | فیلم

[mono_ir_video id=”465245″ qualities=”360,480,720″]

پشت صحنه قبل از اجرای اول احسان زمانی در چهارمین قسمت مرحله دوم مسابقه خنداننده شو خندوانه | فیلم

پشت صحنه قبل از اجرای اول احسان زمانی در چهارمین قسمت مرحله دوم مسابقه خنداننده شو خندوانه

بابک رفاهی ,  احسان زمانى , آرزو صراف رضایى و حسین شاهرخ نیا شرکت کننده هاى امشب خنداننده شو هستند.منتظر کشف پدیده هاى جدید در این سری مسابقه باشید. امشب سرپرست ها و سرگروه ها برای رای دادن مردم جهت دهی میکنن : رامبد جوان , اشکان خطیبی , شقایق دهقان و حسن معجونی.

از امشب مسابقه خنداننده شو خیلی جدى شروع میشه.هر شب ۴ نفر از شرکت کننده ها استندآپ کمدى اجرا میکنند و شما باید به کدِ هر شخص از طریق سامانه #٧٨٠* راى بدین.
استعدادهاى زیادى در این سرى مسابقه کشف شده که قطعا راى شما میتونه به انتخاب بهترینها کمک کنه.
خودتون رو براى این ماراتن جذاب و کَل کَل ها و شوخى هایى که درونش اتفاق میفته حسابى آماده کنید.
دوشنبه تا پنجشنبه مرحله اول این مسابقه برگزار میشه.
کد راى گیرى،ویدئوهاى کوتاه از هر استندآپ و عکسهاى بیشتر هم از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام خندوانه در اختیار شما قرار داده میشه.

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌کند. خندوانه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌آید. همچنین، مهمانان دیگری از میان افراد موفق جامعهٔ ایرانی نیز دارد. این برنامه به برترین لبخند، تندیس به‌یادماندنی برنامه را تقدیم می‌کند و میهمانان برنامه ۱۰ثانیه به دوربین لبخند می‌زنند.

(45)

46
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>