استندآپ کمدی مهران غفوریان با موضوع تفریحات جدید | فیلم

استندآپ کمدی مهران غفوریان با موضوع تفریحات جدید

استندآپ کمدی مهران غفوریان با موضوع تفریحات جدید

برنامه «خندوانه» شب گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفت.
رامبد جوان در خصوص تمرین‌های مسابقه خنداننده شو یا همان استنداپ کمدی گفت: گروه‌ها در حال تمرین هستند و در این دو هفته باید یک نفر از بین پنج نفر شرکت‌کننده خنداننده شو حذف شود و انتخاب نفر حذف شده سخت است.
در ادامه، تمرین‌های گروه اشکان خطیبی پخش شد.
بعد از رفت و برگشت رسانه‌ای، مهران غفوریان برای اجرای استندآپ کمدی در برنامه خندوانه حضور پیدا کرد .
در ابتدا غفوریان گفت: مشغول بازی در سریال «پنچری» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی مهران مهام هستم، به همین دلیل کمتر در برنامه «خندوانه» حضور دارم.
وی ادامه داد: من تا حالا شش صبح ندیده بودم، فکر می‌کردم صبح از ساعت ۱۲ شروع می‌شود. (خنده) برای حضور در خندوانه دلتنگ هستم چرا که خندوانه خانه خودم است.
غفوریان شب گذشته استندآپ کمدی خود را پیرامون تفریحات جدید اجرا کرد.

 
وی ادامه داد: سال‌های گذشته از هفت صبح برای تفریح بیرون خانه می‌رفتیم و تا هشت شب درگیر بازی‌های خاکی بودیم، اما بچه‌های امروزی آب پرتقال و بیسکویت همیشه کنار آنها است، ویتامین‌های خود را دریافت می‌کنند و از بازی‌های متنوع تلفن همراه استفاده می‌کنند .
وی عنوان کرد: ما در گذشته بازی قایم باشک بازی می‌کردیم که دوازده ساعت طول می‌کشید  پدر و مادرها را در این بازی پیدا کنیم (خنده) اما بچه‌های امروزی قایم می‌شوند و پدر و مادرها به دنبال آنها هستند. غفوریان درباره تفاوت سفرهای امروزی و گذشته عنوان کرد: سال‌های گذشته شهرهای اصفهان، کن سولقان، شیراز و شمال کشور مقصد ما برای مسافرت رفتن بود. اما امروز سفرها متفاوت شده است.

(۵۹)

60
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>