لحظه ورود و ماجرای انتخاب صندلی سیما تیرانداز در خندوانه رامبد جوان | فیلم

لحظه ورود و ماجرای انتخاب صندلی سیما تیرانداز در خندوانه رامبد جوان | فیلم

لحظه ورود و ماجرای انتخاب صندلی سیما تیرانداز در خندوانه رامبد جوان 

دانلود سیما تیرانداز در خندوانه رامبد جوان : بازی جینگو تا آموزش بچه داری و آرزو ها . شامگاه دوشنبه ۱ خرداد ۹۶ برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. سیما تیرانداز بازیگر خوب کشورمان مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد.سیما تیرانداز

سیما تیرانداز

سیما تیرانداز بعد از سلام و احوال پرسی با مردم یک تصویرسازی در برنامه شکل داد و بعد از آن خاطره از خواب یکی از شاگردانش در کلاس بازیگری گفت و ادامه داد تئاتر یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که ما میتوانیم انجام دهیم و مردم را به دیدن تئاتر تشویق کرد.

در این بخش از برنامه سیما تیرانداز درباره پسر ۱۰ ساله اش گفت و درباره آرزوهایی که برای پسرش دارد گفت و ادامه داد من در کودکی بچه حرف گوش کنی نبودم اما خوشبختانه آدم های خوبی در کنارم قرار گرفتند و من هم همین آرزو را برای پسرم دارم . من پسرم را کتاب خوان بار آورده ام چون کتاب تنها یار تنهایی های ما است و تاکید زیادی روی یادگیری زبان او دارم. من هر وقت حال خوبی نداشته باشم کتاب میخوانم و به همه مردم هم توصیه میکنم که کتاب بخوانند.

مجری خندوانه پرسید از خودتان قبل از مادر شدن بگویید ؟ سیما تیرانداز ادامه داد من آدم مسئولیت پذیری بودم اما این مسئولیت پذیری بعد از مادر شدن بیشتر شد ، من دوست دارم پسرم را خیلی خوب بار بیاورم و تاکید زیادی روی کتاب خواندن او دارم.

بازیگر سریال ستایش خاطره ای از مسابقه آشپزی که با رامبد جوان داشت تعریف کرد که مربوط به سال ۸۰ بود و رامبد جوان در آن برنامه مجری بود.

(۱۱)

12
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>