بازی هیجانی سیاوش خیرابی با رامبد جوان در خندوانه | فیلم

بازی هیجانی سیاوش خیرابی با رامبد جوان در خندوانه

بازی هیجانی سیاوش خیرابی با رامبد جوان در خندوانه

سیاوش خیرابی مهمان برنامه خندوانه شد.

دانلود سیاوش خیرابی در خندوانه رامبد جوان : از همسایگی خانه سبز تا سیلی خوردن از هما روستا

سیاوش خیرابی متولد ۲۹ آذر ۱۳۶۳ در تبریز، بازیگر است و دو برادر دارد.نام برادر بزرگ اورنگ، برادر وسطی آرش است.نام پدرش منوچهر و مادرش ماهرخ برهانی است. پدر و هر ۲ برادرانش در حرفهٔ جذاب عکاسی مشغول هستند اما سیاوش راه دیگری را در پیش گرفت.

شامگاه یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۶ برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان روی آنتن شبکه نسیم رفت.سیاوش خیرابی بازیگر جوان کشورمان مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه بود.سیاوش خیرابی

بعد از سلام و احوال پرسی مجری برنامه خندوانه از سیاوش خیرابی خواست آهنگی را بخواند که سیاوش گفت من در دوران کودکی ترانه هایی که پدرم به زبان ترکی میخواند را زمزمه میکردم اما الان اصلا آنها را به خاطر نمی آورم .

مجری خندوانه پرسید چه زمانی ازدواج میکنی ؟ بازیگر ترانه مادری ادامه داد زمانی که بتوانم به یک شناخت خوبی از خودم برسم و در زمینه بازیگری به معنای واقعی آرتیست شوم ، گرفتن سیمرغ یکی از آرزوهای من است و همیشه دوست داشتم لوح برنامه خندوانه را داشته باشم.

در این بخش از برنامه مسابقه پانتومیم در برنامه خندوانه بین سیاوش خیرابی و رامبد جوان برگزار شد .

سیاوش خیرابی در برنامه خندوانه قول داد که ۱۰ نفر از تماشاگران برنامه خندوانه را به تئاترش دعوت کند و ۱۰ نفر از افرادی که رامبد جوان پیشنهاد کند به رستورانش دعوت کند و برنامه با آرزوهای خوب رامبد جوان برای ساوش خیرابی و رسیدن به سیمرغ جشنواره فجر به پایان رسید.

(۱۷)

18
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>