صحبت های منطقی مونا فرجاد درباره سختی های بازیگری | فیلم

صحبت های منطقی مونا فرجاد درباره سختی های بازیگری

صحبت های منطقی مونا فرجاد درباره سختی های بازیگری

دانلود کامل مارال و مونا فرجاد در دورهمی مهران مدیری ۳۰ اردیبهشت

مارال و مونا فرجاد مهمانان برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری بودند. مهران مدیری سوالش را از خواهران فرجاد اینگونه شروع کرد با هم وارد این حرفه شدید؟ مارال فرجاد ادامه داد من چون بزرگتر بودم زودتر وارد این حرفه شدم ، من همیشه همراه پدرم در صحنه های تئاتر حاضر میشدم اما مونا اولین بار در سن ۵ سالگی کار تصویری انجام داد .

غافلگیر کردن مهران مدیری در دورهمی

در همین ابتدای برنامه مارال و مونا فرجاد یک سورپرایز برای مهران مدیری داشتند و عکسی از مراسم ازدواج مهران مدیری در سریال باغ گیلاس را تقدیم او کردند که در این عکس خودشان دو دختربچه کوچک بودند.

مهران مدیری ضمن دعوت از جلیل فرجاد برای حضور در برنامه پرسید چرا آقای فرجاد کم کار شده است ؟ مونا ادامه داد شاید چون پیشنهاد خوبی نداشته است، کمتر کار تصویری انجام داده اند اما پدرم مشغول تئاتر و کار دوبله هستند.

مجری برنامه دورهمی پرسید کدام تان زورگو تر هستید ؟مارال گفت:من ،البته در منزل آنقدر دوستم دارند که حرفم را می پذیرد و در پاسخ به اینکه کدامشان بازیگر بهتری هستند گفت:بازیگر خوب بودن بستگی به تلاش ما دارد و یک امر نسبی است ، مونا اعتماد به نفس بیشتری دارد و من به دلیل اینکه خجالتی بودم برای رسیدن به جایگاهم تلاش بیشتری کرده ام.

(۶)

7
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>