دانلود قسمت ششم ۶ سریال بازرس جو محصول کشور فرانسه با دوبله فارسی پخش از شبکه ۱ سیما | فیلم کامل

دانلود قسمت ششم ۶ سریال بازرس جو محصول کشور فرانسه با دوبله فارسی پخش از شبکه ۱ سیما  | فیلم کامل

دانلود قسمت ششم ۶ سریال بازرس جو محصول کشور فرانسه با دوبله فارسی پخش از شبکه ۱ سیما 

نقش بازرس جو را ژان رنو مشهور بازیگر فیلم لئون حرفه ای بازی میکند .

این اولین بازی رنو برای تلویزیون بود و او در آن نقش شخصیتی را بازی می‌کرد که با استفاده از دانش جامع‌اش از تاریخ، از جنایت‌های مختلفی در سراسر پایتخت فرانسه پرده برمی داشت. یکی از اهداف این سریال برای جذب تماشاچی‌های بیشتر استفاده از مکان‌های شناخته‌شده پاریس بود و هر اپیزود قرار بود مانند یک “داوینچی کد” کوچک باشد و در اطراف یادبودها و یا محله‌های تاریخی اتفاق بیفتد.

تیم تهیه‌کنندگی این سریال طوری آن را ساختند که بتواند بیننده‌های بین‌المللی هم داشته باشد. سریال به زبان انگلیسی ساخته شد و جیل هنسی کانادایی (نظم و قانون) و بازیگر بریتانیایی تام آستن (بورژواها) نیز در آن بازی می‌کردند.

این سریال توسط شبکه تی.اف.۱ که در فرانسه به خاطر عملکرد متفاوتش شناخته شده است و سریال‌های معروفی مانند “سی.اس.آی”، “هاوس” و “منتالیست” را با  بیننده‌های بالا نشان می‌دهد،‌ سفارش داده شده بود. تهیه‌کننده اجرایی سابق سریال “نظم و قانون” یعنی رنه بالسر این مجموعه را مانند سریال‌های آمریکایی ساخت و حتی زمان هر اپیزود هم به ۴۵ دقیقه کاهش یافت تا با زمان تبلیغات میانی‌اش بیشتر همخوانی داشته باشد و زمانی کمتر از سریال‌های درام فرانسوی را که بیشتر از ۵۰ دقیقه طول می کشند، دربرمی‌گرفت.

(۱۶۹)

170
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>