رقص فامیل دور با آهنگ مایکل جکسون در کنار بنیامین بهادری | فیلم

[mono_ir_video id=”422954″ qualities=”360,480,720,1080″]

رقص فامیل دور با آهنگ مایکل جکسون در کنار بنیامین بهادری

رقص فامیل دور با آهنگ مایکل جکسون در کنار بنیامین بهادری

فامیل دور نام عروسکی است که در سری مجموعه‌های تلویزیونی کلاه قرمزی ۹۰، کلاه قرمزی ۹۱، کلاه قرمزی ۹۲ ، کلاه قرمزی ۹۳ و کلاه قرمزی 94 حضور داشته است. این عروسک به‌سرعت توانست با مخاطبان و علاقه‌مندان مجموعه‌های کلاه‌قرمزی ارتباط برقرار کند به طوری که خیلی زود به پرطرفدارترین و محبوب‌ترین شخصیت این مجموعه تبدیل شد. این محبوبیت چنان گسترش یافت که در سال ۱۳۹۲ کمپینی برای دعوت از فامیل دور برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در فیسبوک تشکیل شد.

 

فامیل دور معتقد است هیچ موضوعی در دنیا یافت نمی‌شود که در نداشته باشد. به همین دلیل هم هست که معتقد است در هر کاری باید از درش وارد شد. او در کل نگاهی عمیق به در و متعلقات آن دارد و در موردش تحقیق کرده و به درهای مختلفی فکر می‌کند و برای هر کدام فلسفه‌بافی‌های خاص خود را دارد.

 

او معتقد است از در بسته دزد رد می‌شود ولی از درِ باز رد نمی‌شود. به باور فامیل دور وقتی دری باز باشد دزد گمان می‌برد که کسی درون خانه است و در نتیجه نمی‌آید داخل ولی وقتی دری بسته باشد فکر می‌کند کسی نیست و چیزهای خوبی آن توست که باید برود به سراغشان. به همین دلیل هم هست که کسی به در باز نمی‌کوبد بلکه همه به درِ بسته می‌کوبند.

(99)

100
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>