پشت صحنه جنگ های سریال توقیف شده ماه تی تی به سرپرستی ارشا اقدسی | فیلم

[mono_ir_video id=”422938″ qualities=”360,480,720″]

پشت صحنه جنگ های سریال توقیف شده ماه تی تی به سرپرستی ارشا اقدسی | فیلم

پشت صحنه جنگ های سریال توقیف شده ماه تی تی به سرپرستی ارشا اقدسی

عوامل «ماه تی تی» پیش تر تصمیم داشتند این مجموعه را بعد از «شاهگوش» جلوی دوربین ببرند و برای پخش بین المللی هم تمهیداتی اندیشیده بودند اما بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد و «دندون طلا» زودتر جلوی دوربین رفت.

اخیرا  هم مشخص شد علی رغم آغاز پیش تولید و انتخاب بازیگران قصه ای که سال ها پیش با قلم الهه میرباقری و آزاده محسنی زیر نظر میرباقری به نگارش درآمده تغییراتی را می طلبد. این مجموعه، فضایی تاریخی – فانتزی دارد و در دل یکی از داستان های کهن ایرانی به تصویر می آید.

«ماه تی تی» داستان سرداری از دوران مغول است که طلسم شده و توسط باستان شناسی در عصر امروز بیدار می‌شود و …

میرباقری تصمیم داشت بخش هایی از اتفاقات دهشتناکی که در جریان حمله مغول به ایران رخ داد با ترکیب فیلمبرداری زنده و سی.جی.آی بازسازی کند اما فضای کلی کار بیشتر در حال و هوای طنز می گذرد به خصوص زمانی که کاراکتر اصلی به روزگار معاصر می آید و مسایل اجتماعی را مطرح می کند.

رضا عطاران، مهناز افشار، رضا کیانیان، مهران احمدی، حمیدرضا آذرنگ، شهرام حقیت دوست، مرجانه گلچین، احمد مهرانفر و هادی کاظمی از جمله بازیگرانی بودند که حضورشان در این مجموعه قطعی شده بود و گمانه زنی هایی هم مبنی بر حضور فریبرز عرب نیا وجود داشت. اگرچه حامد میرباقری و برخی از عوامل این اثر در فضاهای مجازی به اجرای «ماه تی تی» ابراز امیدواری کرده بودند باید دید این پروژه به چه نتیجه ای خواهد رسید.

(39)

40
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>