شعارهای تبلیغاتی بامزه مهمانان دورهمی | فیلم

شعارهای تبلیغاتی بامزه مهمانان دورهمی

شعارهای تبلیغاتی بامزه مهمانان دورهمی ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ را از موج آنلاین تماشا کنید.

دانلود جواد خیابانی در دورهمی مهران مدیری : از سوتی های بامزه تا آرزوی مرگ . جواد خیابانی با تمجید و شوخی های مهران مدیری به برنامه آمد و از خاطرات و سختی های ورودش به این کار گفت تا گزارش های معروفش از بازی های مختلف جهان و کتک خوردن در استرالیا , او از خوشحالی به خاطر شاد کردن مردم برای سوتی هایش و اشک جلوی دوربین .

 

جواد خیابانی گزارشگر و مجری برنامه‌های ورزشی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. وی در ۲۷ آبان ۱۳۴۵، با اصالت آذری  در کرج متولد شد. او به گزارش‌گری حماسی، احساسی و بداهه‌پردازانه شهره است و نامش نزد هواداران ایرانی بیش از هر چیز یادآور حماسه ملبورن است. وی همچنین دانش‌آموخته رشته ریخته‌گری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی است.

 

جواد خیابانی در سال ۱۳۷۷ موفق شد جایزه بهترین گزارشگر فوتبال صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را دریافت نماید در سال ۱۳۷۸ نیز از سوی مجله سروش و با انتخاب خوانندگان این مجله بعد از حسین الهی قمشه‌ای به عنوان محبوب‌ترین چهره تلویزیونی در ایران دست یافت. در سال‌های ۱۳۸۴ و ۱۳۸۶ به عنوان بهترین مجری برنامه‌های ورزشی انتخاب شد.

(۱۵)

16
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>