دانلود قسمت یازدهم ۱۱ سریال خوش رکاب با بازی محمد کاسبی پخش از شبکه آی فیلم | فیلم کامل

دانلود قسمت یازدهم ۱۱ سریال خوش رکاب با بازی محمد کاسبی پخش از شبکه آی فیلم  | فیلم کامل

دانلود قسمت یازدهم ۱۱ سریال خوش رکاب با بازی محمد کاسبی پخش از شبکه آی فیلم  

نوروز سال ۸۱ بود که علی شاه حاتمی سریالی به نام «خوش رکاب» را با بازی محمد کاسبی، مجید صالحی و مریم سعادت ساخت. این سریال به دلیل موضوع تازه و نویی که داشت مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و به همین خاطر شاه حاتمی و تیمش تصمیم گرفتند قسمت دوم این سریال را با عنوان «خوش غیرت» برای سال بعد آماده کنند.«خوش رکاب» داستان مردی به نام تقی با بازی محمد کاسبی بود که علاقه ویژه ای به کامیون خود داشت.

این دلبستگی او به اندازه ای بود که حاضر نبود برای کمک رسانی به جبهه از کامیونش استفاده کند، اما در نهایت این اتفاق افتاد و تحولاتی را برای این شخصیت به همراه داشت.«خوش غیرت» نیز داستان همان مرد است که این بار تصمیم گرفته است دارو از مردم جمع آوری کند و با کامیون خود، که حالا نامش را از خوش رکاب به خوش غیرت تغییر داده است،برای کمک به مردم عراق برود که هم اکنون بعد از سقوط صدام در چنگال آمریکایی هااسیرهستند.

دراین حین اتفاقاتی برای او و شاگردش با بازی مجید صالحی می افتد.«خوش رکاب» و «خوش غیرت» را می توان در دسته بندی سریال های طنز دفاع مقدس که نمونه آن ها را کمتر در تلویزیون دیده ایم، قرار داد. در اولی بحث جنگ میان ایران و عراق و در دومی نیز حمله آمریکا به عراق مطرح می شود. این دو مجموعه را نمی توان دو مجموعه جدا از یکدگیر تصور کرد و دومی را بدون در نظر گرفتن اولی نقد و تحلیل کرد.

(238)

239
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>