دانلود قسمت دوم مجموعه هوش سیاه ۲ با بازی کیکاووس یاکیده به کارگردانی مسعود آب پرور | فیلم

دانلود قسمت دوم مجموعه هوش سیاه ۲ با بازی کیکاووس یاکیده به کارگردانی مسعود آب پرور

دانلود قسمت دوم مجموعه هوش سیاه ۲ با بازی کیکاووس یاکیده به کارگردانی مسعود آب پرور

 

نام مجموعه تلویزیونی است که در ادامه مجموعه «هوش سیاه ۱» ساخته شده است. در تاریخ ۲۲ مهر سال ۱۳۸۹ جهت ساخت سری دوم مجموعه در سیمای جمهوری اسلامی ایران تصمیم‌گیری و ساخت سری دوم قطعی شد. کارگردان این مجموعه همانند سری قبل مسعود آب‌پرور است ولی تهیه‌کنندگی آن را سید مرتضی فاطمی بر عهده داشته است.

 

پیش‌تولید این مجموعه از فروردین ۱۳۹۱ آغاز شد، ساخت لوکیشن‌های زندان و مرکز پلیس از اردیبهشت همان سال و فیلمبرداری نیز از خرداد همان سال شروع شد و تا اول اسفندماه فیلمبرداری داخل ایران انجام شد و از این تاریخ تا ۲ فروردین ۱۳۹۲۲ نیز فیلمبرداری در ترکیه انجام شد. در طول فیلمبرداری، اعم فیلمبرداری مجموعه از لوکیشن‌های زندان و مرکز پلیس بوده است. این دو لوکیشن در پژوهشکده صنعت نفت ساخته شده بود.

 

بخش سریال درشبکهٔ سه سیما باطرفداران زیادی روبه رو شدو سری هوش سیاه ۲ نسل تکامل یافته نسبت به سریه قبلی بود واین عمل باعث شد تا منتقدان کم‌تر به روی صحنه آمده و مخالفتشان را ذکر کنند. سریال هوش سیاه ۲ از تاریخ ۲۸ اردیبهشت سال ۱۳۹۲ پخش خود را از شبکه سه سیما آغاز کرد. این سریال هر شب به جز پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۲۰:۴۵ روانه آنتن می‌شود و تکرار آن نیز روز بعد ساعت ۱۴:۲۵ پخش می‌شود.

(۳۷)

38
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>