صحبت های کامل همایون اسعدیان , کارگردان فیلم سینمایی یک روز بخصوص و مصطفی زمانی بازیگر اصلی آن , راجع به این فیلم | فیلم

صحبت های کامل همایون اسعدیان , کارگردان فیلم سینمایی یک روز بخصوص و مصطفی زمانی بازیگر اصلی آن , راجع به این فیلم

صحبت های کامل همایون اسعدیان , کارگردان فیلم سینمایی یک روز بخصوص و مصطفی زمانی بازیگر اصلی آن , راجع به این فیلم

اسعدیان راجع به اختلاف و سوء تفاهم ۷ الی ۸ ساله اش با فرهاد اصلانی می گوید بعد از سریال تلویزیونی راه بی پایان .ااین دو هیچ ارتباطی با هم نداشتند تا اینکه سر ساخت فیلم سینمایی یکروز بخصوص همه به همایون اسعدیان گفتند که اصلانی بدرد نقش فیلم اغو می خورد , اسعدیان قبول نمی کرد تا اینکه بعد دو روز گفت با اصلانی تماس بگیرند .

اسعدیان با کمال ناباوری می گوید که اصلانی بسیار با این تماس خوب برخورد کرد و بدون هیچ فکری گفت کجا بیایم ؟ , این باعث شرمندگی اسعدیان شد و می گوید که بسیار خوشحال از همکاری با اصلانی می باشد و اکنون حس بسیار خوبی دارد.

اسعدیان «یک روز بخصوص» را پس از چهار سال دوری از سینما ساخت.این فیلم اثری متفاوت از دیگر ساخته‌های این کارگردان است.در خلاصه داستان «یک روز بخصوص» که فیلمی در ژانر اجتماعی است، آمده: حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است.

در این فیلم مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی، پریناز ایزد یار، محسن کیایی، شیرین آقا کاشی، شیرین یزدان بخش با معرفی افسانه کمالی، مجتبی پیرزاده، بازیگر خردسال: ایلیا نصر الهی حضور دارند.پس از تجربه موفق مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار در مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» این دوبازیگر بار دیگر در فیلم «یک روز بخصوص» با یکدیگر همبازی شدند.

 

 

(۲۲)

23
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>