صحنه مرگ محسن تنابنده بازیگر سینما و تلویزیون در سریال علی البدل | فیلم

صحنه مرگ محسن تنابنده بازیگر سینما و تلویزیون در سریال علی البدل | فیلم

صحنه مرگ محسن تنابنده بازیگر سینما و تلویزیون در سریال علی البدل

این بازیگر در این سریال در نقش آغاسی فرد شیاد و کلاه بردار و منفعت طلبی را بازی میکند.

علی البدل یک کار سیاسی یا جنایی نیست، علی البدل یک قصه است؛ قصه ای است که دارد ماجرایی را در ناکجاآباد روایت می کند. نه شعار سیاسی می دهد، نه از جناحی طرفداری می کند. نه سخنگوی حزب و دسته ای است.

علی البدل مشکلات مردم را در ناکجاآباد بیان می کند و در واقع دارد به آبادی ای اشاره می کند که در آن آدم های مختلف با سلایق و دیدگاه های گوناگون حضور دارند و برای اینکه بتوانند در کنار همدیگر زندگی درستی داشته باشند، باید اختلافات را کنار بگذارند و با «عدالت» زندگی کنند که مشکلات شان کمتر شود و از ثروت خدادادی بهتر استفاده کنند. می بینید این تعریف نه جناحی است و نه از دسته ای تعریف و تمجید می کند، حرف دل مردم است که ما در پایتخت هم به شیوه ای دیگر بیان کردیم.

در سریال های دیگر هم به نوعی گفته شده و اینجا هم به زبانی دیگر حرف دل و مشکلات مردم را بیان می کنیم. منتها این بار با چاشنی شوخی و طنز همراه است. علی البدل با کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری، به قلم محسن تنابنده و خشایار الوند با بازی مهدی هاشمی، احمد مهرانفر، ناهید مسلمی، محسن تنابنده، مهدی فخیم زاده، هادی کاظمی، گوهر خیراندیش، محمود جعفری، حسین محب اهری و فروغ قجابگلی در ایام نوروز هر شب از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. گفتنی است تصویربرداری علی البدل را فرشاد گل سفیدی برعهده داشته است.

(124)

125
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>