استند اپ کمدی مهدی صفوی زاده از یزد از اعضای گروه حسین رفیعی در برنامه زمانی برای خندیدن | فیلم

استند اپ کمدی مهدی صفوی زاده از یزد از اعضای گروه حسین رفیعی در برنامه زمانی برای خندیدن | فیلم

استند اپ کمدی مهدی صفوی زاده از یزد از اعضای گروه حسین رفیعی در برنامه زمانی برای خندیدن

مسابقه های تلویزیونی در سراسر جهان یکی از پربیننده ترین برنامه هاست . و سنین مختلفی از مخاطبان را در بر می گیرد . این نوع ساختار فضایی سرشار از شادی و هیجان و رقابت در بیین اعضای خانواده ایجاد می کند که علاوه بر سرگرمی و پر کردن بخشی از اوقات فراغت بینندگان.

عباس قنبری تهیه کننده برنامه های تلویزیونی در گفتگو با حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی ؛ در خصوص ویژه برنامه نوروزی خود گفت:ضبط مسابقه «زمانی برای خندیدن» از ۱۴ اسفند آغاز شده است، این مسابقه ایام نوروز از شبکه سه پخش می شود.

وی ادامه داد:شهره لرستانی، سید مهرداد ضیایی، حسین رفیعی و نصرالله رادش داوران این مسابقه هستند.قنبری با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقه گفت:حدود ۷۰۰نفر با ارسال یک دقیقه ویدئو از هنر خود ثبت نام کردند و اکنون از بین شرکت کنندگان، ۶۰ نفر را انتخاب کرده ایم تا در مسابقه نوروز ۹۶ حضور داشته باشند و در بخش های مختلف با توجه به نظرات هیئت داوری برگزیده ها مشخص می شوند.

این تهیه کننده با اشاره به اجرای برنامه بیان کرد:اجرای برنامه به عهده عبدالله روا است. این برنامه در ۲۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای روی آنتن می رود.

گفتنی است؛ عباس قنبری و محسن تقوی زنوز تهیه کننده و کارگردان مسابقه نمایشی طنز «زمانی برای خندیدن» هستند.

همچنین ۷۰۰نفر از علاقه مندانی که در زمینه های طنز نمایشی (استند آپ کمدی، نمایش طنز دو یا چند نفره، شعر طنز، خوانندگی طنز، نمایش طنز بدون کلام، نمایش طنز با عروسک، نمایش عروسکی طنزو…) استعداد دارند، با ارسال یک دقیقه ویدئو از هنر خود ثبت نام کردند.

(۵۴۰۱)

5402
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

۱ دیدگاه

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>