اسامی کاندیدای خوانندگی تیتراژهای تلویزیونی در سال ۱۳۹۵ برنامه سه ستاره احسان علیخانی | فیلم

اسامی کاندیدای خوانندگی تیتراژهای تلویزیونی در سال ۱۳۹۵ برنامه سه ستاره احسان علیخانی | فیلم

اسامی کاندیدای خوانندگی تیتراژهای تلویزیونی در سال ۱۳۹۵ برنامه سه ستاره احسان علیخانی

“لبخند ستاره” که از چند روز قبل به واسطه صفحه برنامه “سه ستاره” در دنیای مجازی به مخاطبین و کاربران فضای مجازی معرفی شده طرح ویژهاست که برای غافلگیر و خوشحال کردن مادران به مناسبت روز مادر که روز پایانی سال ۹۵ هست طراحی شده است. در این پویش مخاطبین میتوانند مادر خود را به شکل متفاوتی غافلگیر و ذوق زده کرده و از این خوشحالی و لبخند مادر خود فیلم گرفته و به ادرس کانال “سه ستاره” در تلگرام ارسال کنند. از میان آثار ارسالی پنج اثر انتخاب و به هر یک پنج سکه بهار ازادی از سوی حامی مالی برنامه اهدا میشود.

پویش خیریه “دست به دست”
طرح “دست به دست” طرح خیریه و ویژه امسال “سه ستاره” است. قرار بر این است که هر کس کالای قابل استفاده و با ارزشی که استفاده نمیکند را برای اهدا به افراد نیازمند در صفحه شیپور به اشتراک بگذارد تا به صورت هدفمند به دست آنان که باید برسد.
برگزیدگان فصل قبل در  اولین قاب “سه ستاره”
این برنامه که برای سومین سال است که پخش می شود هدفش ارزیابی آثار تلویزیونی در یکسال در حوزه‌های مختلف  به صورت مردمی است.برگزیدگان سال گذشته برنامه سه ستاره در بخش های مختلف به این شرح بود:

در بخش برنامه‌های تخصصی «سمت خدا» برگزیده شد.در بخش گزارشگری، محمد خسین میثاقی به عنوان بهترین گزارشگر معرفی شد.در بخش ورزشکاران برتر میرسعید معروف توانست تندیس این بخش را به خود اختصاص دهد.عادل فردوسی پور به عنوان برترین مجری سیما انتخاب شد.در بخش برنامه‌های تلویزیونی خندوانه، برنامه نود و محله گل و بلبل برنامه های برگزیده مردم شناخته شدند.

(۱۹)

20
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>