صحبت های تند حمیدرضا آذرنگ به مسعود فراستی در برنامه هفت : فراستی کودکی وحشتناکی داشته | فیلم

صحبت های تند حمیدرضا آذرنگ به مسعود فراستی در برنامه هفت : فراستی کودکی وحشتناکی داشته | فیلم

صحبت های تند حمیدرضا آذرنگ به مسعود فراستی در برنامه هفت : فراستی کودکی وحشتناکی داشته

حمیدرضا آذرنگ در برنامه هفت خطاب به مسعود فراستی : به آقای فرهادی تبریک بگو
حرف هاى جالب امشب برنامه “هفت”:

حمیدرضا آذرنگ خطاب به مسعود فراستى: “خرد کردن فرهادی نشان دهنده زخم کسی ست که او را خرد می کند. به اقای فرهادی تبریک بگو اقای فراستی. این وظیفه نقد است. این کاری که شما می کنی نقد نیست و فقط به انتقاد نزدیک است که بخش منفى نقد است. شما چه کمکی می کنید به آشنا و علاقه مند کردن افراد به سینما؟ شما که اینجا نشسته اید اگر خواستید به من فحش بدهید اما مردم لایق بیشتر آموختن اند.”

بهروز افخمى درباره حضور گوهر خیراندیش در فیلم “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران”: گوهر برای این که بتواند بازی کند باید ٨-٩ برداشت برود تا نقش را پیدا کند و به آن بامزگى همیشگى اش برسد.

اسى نیک نژاد کارگردان پروژه میلیاردی و شکست خورده و نیمه تمام مانده “لاله” در غیاب مسعود فراستى براى صحبت درباره معایب اسکار به برنامه دعوت شده است. آقاى نیک نژاد که خود عضو آکادمى اسکار است، “اسکار” را اشتباهاً “جشنواره” نامید درحالیکه اسکار جشنواره نیست. در خلال صحبت های ایشان اقای افخمى تلاش بسیارى مى کرد که وجهه ى اسکار فرهادى را پایین بیاورد. نیک نژاد ظاهراً تمایلى به تخریب فرهادى نداشت و ابتدا از تایید مستقیم صحبتهای افخمى طفره می رفت اما او نیز سرانجام دست به صحبت هایى زد که موفقیت هاى فرهادى را در اسکار مخدوش کند.

(۴۴)

45
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>