بهروز افخمی موفقیت اصغر فرهادی برای کسب اسکار ۲۰۱۷ را تبریک گفت | فیلم

بهروز افخمی موفقیت اصغر فرهادی برای کسب اسکار ۲۰۱۷ را تبریک گفت | فیلم

بهروز افخمی موفقیت اصغر فرهادی برای کسب اسکار ۲۰۱۷ را تبریک گفت و در ابتدا برنامه هفت گفت :  این اتفاق، موفقیت بزرگ و فرصتی مناسب برای سینمای ایران در سطح جهان است

تبریک بهروز افخمی به فرهادی/سیاسی بودن یا نبودن این جایزه مهم نیست
بهروز افخمی در ابتدای برنامه سینمایی “هفت” با اشاره به اسکار ۲۰۱۷ گفت: هفته گذشته فیلم سینمایی «فروشنده» دومین اسکار را برای سینمای ایران و اصغر فرهادی از آن خود کرد. این موفقیت هم برای سینمای ایران، هم اصغر فرهادی و هم سیاست خارجی ایران موفقیت بزرگی محسوب می شود. این موفقیت بزرگ را تبریک عرض می کنیم.

فارغ از آنکه نظر شخص بنده در خصوص این فیلم چیست، این موفقیت می تواند تا چندین سال سینمای ایران را در میان کشورهای جهان بخصوص در آمریکا مورد توجه قرار دهد و زمینه موفقیت فیلم های انگلیسی زبان ایرانی را فراهم کند.

سیاسی بودن یا نبودن این جایزه، اهمیت اول را در این موضوع ندارد. مسئله اول و مهمتر در این مسئله، کسب دومین جایزه اسکار برای سینمای ایران است.

(۳۰)

31
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>