مختار سائقی در سریال جدید پرستاران پخش از شبکه ۱ سیما | فیلم

[mono_ir_video id=”375742″ qualities=”360,480,720″]

مختار سائقی در سریال جدید پرستاران پخش از شبکه ۱ سیما | فیلم

مختار سائقی در سریال جدید پرستاران پخش از شبکه ۱ سیما 

“پرستاران”
نویسنده و گارگردان: “علیرضا افخمی”
از امشب میهمان خانه های شما هستم

پخش از شبکه یک سیما
ساعت بیست و دو

سریال تلویزیونی «پرستاران» از امشب در شبکه یک به نمایش در می‌آید. فاز نخست این سریال به تهیه‌کنندگی داود هاشمی و نویسندگی و کارگردانی علیرضا افخمی و محمود رضا تخشید در ۲۵ قسمت ۵۰ دقیقه ای با مشارکت وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی در گروه فیلم و سریال شبکه یک تولید شده است.

این مجموعه قرار است هر شب به جز پنج شنبه ها راس ساعت ۲۲:۱۵ به روی آنتن برود و خلاصه قسمت های پخش شده نیز جمعه هر هفته در همان ساعت پخش شود. فیلمنامه سریال پرستاران تلخ و شیرینی‌های حرفه پرستاری و دیگر فعالان کادر درمانی را نمایش می‌دهد. این مجموعه تلویزیونی زندگی چند پرستار را نمایش می‌دهد که در یک اورژانس فعالیت می‌کنند و البته فقط به زندگی حرفه‌ای آنها نمی‌پردازد بلکه داستان‌هایی از زندگی شخصی این پرستاران و تعاملات آنها با کادر درمانی را نیز به نمایش می‌گذارد. فاطمه گودرزی و عاطفه رضوی در نقش سوپروایزر و لیندا کیانی، الناز حبیبی و فریبا نادری در نقش پرستار، پنج بازیگر اصلی سریال هستند.

(142)

143
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>