مسعود فراستی : کسی که می تواند خودش را بفروشد ، دیگران را هم می فروشد | فیلم

مسعود فراستی : کسی که می تواند خودش را بفروشد ، دیگران را هم می فروشد

مسعود فراستی : کسی که می تواند خودش را بفروشد ، دیگران را هم می فروشد :

این منتقد و کارشناس کاردرست سینما در برنامه هفت به حواشی اخیر پرداخت .

 

مسعود فراستی در ابتدای میز نقدبرنامه هفت در واکنش به حواشی اخیر حضور در کمیسیون فرهنگی گفت: نه در شان برنامه و نه در شان خودم می دانم که جواب توهین افراد شکست خورده را بدهم.

 

آدم فروش در قدم اول خودفروش است. آدم فروشی کلیدش در خودفروشی و وطن فروشی است. آدمی که وطنش را تحت هیچ شرایطی نمی فروشد – از جمله مسعود فراستی چه قبل و چه بعد از انقلاب با تغییراتش – خودش را نمی فروشد و کسی که خودش را نمی فروشد دیگری را هم نمی فروشد. آدم فروش کسی است که نه خودی دارند و نه وطن! و آن کسی که وطنش را فروخته خودش را فروخته، پس می تواند همه را بفروشد. خود داشتن به شدت متعالی است و این متر هرچیزی است. من که عاشق سینما هستم، اگر مجبور به انتخاب شوم، بین سینما و وطن، وطنم را انتخاب می کنم. آدم فروش کسی است که ایران را فروخته است.

 

به قول یک نفر «طوری زندگی کن که دشمنانت از افتادنت هم بترسند. چون می دانند که بعد از بلند شدنت قدم های محکم تر و استوارتری برمی داری!»

 

طهماسب صلح جو نیز در برنامه هفت اظهار داشت : جنجال ها دلیلش این که برنامه هفت یک برنامه زنده است!

(۲۸)

29
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>