محمدرضا فروتن در برنامه زنده ساعت ۲۵ در جواب سوال امیرحسین مدرس که : چه حدسی از بازخورد آلبوم خود زده اید | فیلم

محمدرضا فروتن در برنامه زنده ساعت ۲۵ در جواب سوال امیرحسین مدرس که : چه حدسی از بازخورد آلبوم خود زده اید

محمدرضا فروتن در برنامه زنده ساعت ۲۵ در جواب سوال امیرحسین مدرس که : چه حدسی از بازخورد آلبوم خود زده اید.

فروتن در جواب می گوید که من تمام سعی و تلاش خود را برای این البوم انجام داده ام.قصد اولیه من داشتن شاعر خوب برای آهنگ هایم بود که تاثیرگزار و خوب باشد .شاعرم به فکر سلامت رفتار انسانها باشد .آهنگ روزای مرگ عشق را مثال زد که از افشین یداللهی درخواست کرده است که شعر آن را بسراید .

 

افشین یداللهی (زاده دی ۱۳۴۷ در اصفهان)،پزشک متخصص اعصاب و روان و از ترانه سرایان اهل ایران است.پدر افشین یداللهی از بزرگان شهر ایزدخواست بوده است و مادر وی نیز اهل اسفرجان است.وی فعالیت‌های حرفه‌ای ترانه‌سرایی خود را در سال ۱۳۷۶ در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد.نخستین ترانه‌های وی با آهنگسازی فواد حجازی , شادمهر عقیلی و با خوانندگی خشایار اعتمادی اجرا می‌شد.

یداللهی برای تیتراژ بسیاری از سریال‌های خوش‌نام تلویزیونی، ترانه‌هایی سروده است.بیشترین شهرت وی در این زمینه به‌واسطه سرودن ترانه شب آفتابی , سریال غریبانه، شب دهم , میوه ممنوعه و مدار صفر درجه و معماى شاه است.فروتن در ادامه آلبومش می گوید که در آهنگ روزای مرگ عشق یک شعری دارد که چون همه انسانها یکبار هم شده تجربه عشقی داشته اند یا شکست عشقی خورده اند .

این شعر آموزنده می باشد چون می خواهد به ما بگوید که هر کس شکست خورد زندگی ادامه دارد و باید بلند شود و به زندگی ادامه بدهد و همه چیز جریان دارد.فروتن می گوید برای بیرون دادن آلبوم خود هیج عجله ای نداشته است و هدفش این نبوده که باید آلبومی بسازد که مردم به هر شکلی که شده دوستش داشته باشند .دنیای ارزشی خود فروتن برایش خیلی مهم بوده و اینکه حس خوبی به شنونده بدهد.

 

(۸)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>