محمدرضا فروتن بازیگر خوب کشورمان دربرنامه زنده ساعت ۲۵ از اینکه آهنگش (میفهممت) , حال انسان را خوب می کند می گوید | فیلم

محمدرضا فروتن بازیگر خوب کشورمان دربرنامه زنده ساعت ۲۵ از اینکه آهنگش (میفهممت) , حال انسان را خوب می کند می گوید

محمدرضا فروتن بازیگر خوب کشورمان دربرنامه زنده ساعت ۲۵ از اینکه آهنگش (میفهممت) , حال انسان را خوب می کند می گوید.

در جواب امیرحسین مدرس که از او می پرسد اگر روزی بشنوید که با این آهنگ خیلی ها روانشناسی شده و حال خوبی پیدا کرده اند ( اشخاصی که حالشان بد بوده است ) چه حسی به شما دست می دهد؟

فروتن در جواب می گوید بسیار خوشحال می شوم همانطور که هم اکنون هم عده ای درباره این موزیک این حرف را میزنند و حس خوبی به آن دارند .

این آهنگ در راستای صلح و دوستی و آرامش می باشد.

 

آلبوم میفهمتت اولین مجموعه آثار این بازیگر سرشناس سینما در عرصه موسیقی می باشد.

متن یادداشت محمدرضا فروتن درباره این آلبوم :

رابطه‌ای متولد شد!

«می‌فهممت»

همین زمستان تقدیمتان می‌شود.

تقلای من برای فهمیدن

شوق سفرم شد به سوی آشتی درون.

و این ترانه‌ها

گفتگویی‌ست صمیمی

میان ما با خویشمان.

محمدرضا فروتن دانشجوی دکترای روان‌شناسی سلامت از دانشگاه آزاداست.

بازی او در یکی از قسمت‌های سریال سرنخ(قسمت تماشاخانه) به قدری تأثیرگذار بود که چند دقیقه بعد از پخش از تلویزیون، پیشنهاد بازی در فیلمی به کارگردانی مسعود کیمیایی به او می‌شود.

فروتن با بازی در فیلم‌های مرسدس و اعتراض به شهرت رسید و سپس فیلم‌های قرمز , دو زن , متولد ماه مهر، زیر پوست شهر و شب یلدا او را به یک بازیگر مطرح در سینمای ایران تبدیل کردند.

او برای بازی در قرمز از هفدهمین جشنواره فیلم فجر و برای بازی در شب یلدا از پنجمین جشن خانه سینما جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را به دست آورد.

 

(۱۶)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>