عصبانیت مهماندار هواپیما از مجری مشهور تلویزیون در یک پرواز ایرانی | فیلم

عصبانیت مهماندار هواپیما از مجری مشهور تلویزیون در یک پرواز ایرانی

عصبانیت مهماندار هواپیما از مجری مشهور تلویزیون در یک پرواز ایرانی

محمدحسین میثاقی متولد ۱۴ مهر ۱۳۶۵ و فرزند آخر و یا به قول خودش «ته دیگ» یک خانواده ۸ نفره است.میثاقی روی این مهرماهی بودن خیلی تاکید دارد .می گوید بیشتر برنامه نودی ها به خصوص آقای همه کاره متولد مهر هستند.بنابراین مهرماه فصل تولد گرفتن است.« ما در ۹۰ برای همه تولد می گیریم. مراسم تولد هم راس ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه دوشنبه شب برگزار می شود. کل جریان هم سه دقیقه اتفاق می افتد و بعد از ۳ دقیقه کل کیک ناپدید می شود.»

ایام هفته برای نودی ها به دو قسمت تقسیم می شود، قبل از دوشنبه و بعد از دوشنبه:  اتفاقات نود برای رساندن برنامه از یکشنبه شروع می شود و دوشنبه ها به اوج خودش می رسد.خیلی ها که از یکشنبه شب همانجا می خوابند و خانه نمی روند.اما دوشنبه ها هیچ کس حق مریض شدن ندارد.هیچ کس حق غذا خوردن و حتی دستشویی رفتن ندارد.دوشنبه هیچ کس حتی حق مردن ندارد وگرنه آیتم ها به برنامه نمی رسد.

محمد حسین میثاقی در جلوی دوربین خندوانه از همسرش ماکارانی می خواهد

خنده حاضرین در سالن بلند می شود و میثاقی می گوید عاشق ماکارانی می باشد مخصوصا ته دیگ آن .شاید هیچکس فکرش را نمی کرد «محمدحسین میثاقی» با وارد کردن یک کد رشته اشتباه مسیرش جوری رقم بخورد که روزی تبدیل به یکی از بهترین مجری های ورزشی سیما شود.مجری شاد و سرحالی که با حضورش می تواند یک برنامه زنده را روی سرش بگذارد و کلی انرژی سر مخاطبانش بریزد تا آدرنالین خونشان بالا رود.میثاقی  آنقدر سریع و با هیجان صحبت می کند که کمتر دلمان می آمد وسط حرفهایش بپریم و سوال تازه بپرسیم البته گاهی هم مجبور می‌شویم دور تندش را با دور کندمان تنظیم کنیم تا بتوانیم پابه پایش حرکت کنیم.

(۵۳)

54
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>