سکانسی از حامد بهداد و پژمان بازغی در سریال سایه آفتاب | فیلم

سکانسی از حامد بهداد و پژمان بازغی در سریال سایه آفتاب

سکانسی از حامد بهداد و پژمان بازغی در سریال سایه آفتاب :

سایه آفتاب با نگاهی اجتماعی تاریخی به زندگی جوانی به نام علی می پردازد که در مشکلات روزمرگی گرفتار است. او در اثر حادثه ای ناخواسته به زندان می افتد. در آنجا با جوانی به نام سجاد و حاج علی مهدوی آشنا می شود که از اسرار زندگی او باخبرند و این موضوع باعث می شود دریچه تازه ای به زندگی او گشوده شود.

 

با کنجکاوی های علی و اطلاعاتی که آن ۲می دهند، او رفته رفته متوجه می شود که عزیز، مادربزرگ او نیست و پدر و مادرش هم افراد دیگری هستند و این همه در حالی است که او برای رسیدن به دختر موردعلاقه اش در تکاپوست ، اما زندگی برای او مسیر دیگری تعیین می کند.

 

جام جم آنلاین: «سایه آفتاب» ، عنوان سریالی به کارگردانی محمدرضا آهنج است که در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید شده است.

کارگردان سریال پلیسی معما و فیلمهای صبح روزی که متولد شدم و زخم زیتون که در کشور سوریه و با بازیگران عرب ساخته شده است ، درباره مضمون سریالش می گوید: در واقع بستر اصلی سریال ، جستجو برای یافتن هویت گمشده نسل امروز است ؛ نسلی که به دلایلی بسیار در زندگی ماشینی و بی خاطره جامعه ما گرفتار آمده و کمترین مفری برای رجعت به گذشته پرغرور و باشکوه خود ندارد.
سایه آفتاب ، دستاویزی است که این چشم انداز فراموش شده را دوباره پیش روی همه ما می آورد.

تصویربرداری این سریال در مدت چهارماه و نیم در شهرک غزالی ، شهرک سینمایی دفاع مقدس و کوچه پس کوچه های تهران انجام شده است و مقاطع تاریخی اواخر دهه ۳۰ ، اوایل پیروزی انقلاب و زمان حال را روایت می کند.

 

 

(۱۲۵)

126
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>