فیلمبرداری سریال پایتخت ۵ از این هفته آغاز می شود | فیلم

[mono_ir_video id=”365214″ qualities=”360,480,720,1080″]

فیلمبرداری سریال پایتخت ۵ از این هفته آغاز می شود

فیلمبرداری سریال پایتخت ۵ از این هفته آغاز می شود.

سریال پایتخت 5 به کارگردانی سیروس مقدم تا پایان هفته‌ی جاری فیلمبرداری خود را آغاز خواهد کرد.

فصل پنجم سریال پایتخت بعد از کش و قوس‌های فراوانی که برای مکان و زمان شروع فیلمبرداری‌اش داشت، بالاخره تا آخر همین هفته کلید خواهد خورد. سیروس مقدم بار دیگر کارگردان این سریال است و الهام غفوری نیز مانند فصل‌های گذشته وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده دارد.

به گفته‌ی مقدم، پایتخت 5 از کشور یونان آغاز خواهد شد ولی قرار است داستان اصلی آن در داخل کشور روایت شود. در فصل جدید این سریال، در کنار شخصیت‌های ثابت مانند محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین‌‌فر و مهران احمدی شخصیت‌های جدید هم اضافه خواهند شد که هنوز جزئیاتی از آن مشخص نیست.

در مورد داستان فصل پنجم پایتخت اعلام شده که داستان این سری، باز هم درباره خانواده‌‌ معمولی است به دلایل منطقی مجبور می‌شوند سر از یک کشور خارجی مانند یونان در بیاورند و آنجا با ماجراهایی گره می‌خورند که همبستگی خانواده، عشق و علاقه آنها به همدیگر، اهمیت وطن و دور هم بودن را بیشتر از گذشته درک می‌کنند.

پایتخت 5 برای پخش از شبکه اول سیما، در ماه رمضان ۹۶ برنامه‌ریزی شده است.

(1457)

1458
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>