مصطفی زمانی و سکانس هایی از بازی او در فیلم یک رور بخصوص در شبکه آی فیلم | فیلم

مصطفی زمانی و سکانس هایی از بازی او در فیلم یک رور بخصوص در شبکه آی فیلم

مصطفی زمانی و سکانس هایی از بازی او در فیلم یک رور بخصوص در شبکه آی فیلم.

زمانی بازیگر سینما در خصوص ایفای نقشش در دو فیلم جشنواره فیلم فجر، گفت:هر دو فیلم «یک روز بخصوص» و «سارا و آیدا»در دو زمان مختلف با دو فیلمنامه متفاوت بود و کاملا با هم متفاوت هستند.

مگه بازی پینگ پنگ است؟(با شوخی).

زمانی در خصوص جذابیت نقشش در «یک روز بخصوص» که او را ترغیب به همکاری کرد، اظهار داشت:بسیاری از فیلمنامه هایی که قبل از جشنواره به دستم می رسد و رد می کنم را می سازند و آن ها را در جشنواره فیلم فجر می بینیم

که می توان گفت زور وتوان لازم را ندارند اما همه چیز فیلمنامه «یک روز بخصوص» درست و به جا بود و به دنبال اتفاق و هیجان کاذب نبود که قصد فریب مخاطبان را داشته باشد.

وی درباره ایفای نقشش در فیلم اسعدیان و اینکه آیا ترس از انتقادهای گروهی خاص نداشته بیان کرد:کار من بازیگری است و زمان ایفای نقش به این مسائل فکر نمی کنم که کسی واکنش بدهد یا ندهد.

وی درباره ابراز رضایت از نقشش در هر دو فیلم تصریح کرد:هر دوی این نقش‌ها را در جایگاه خودشان دوست دارم، اینکه برخی ها بازی در فیلم «سارا و آیدا» و بعضی ها «یک روز بخصوص» را دوست دارند سلیقه آن‌ها است.

وی ادامه داد:در «سارا و آیدا» محوریت روی بازیگران زن است و در فیلم اسعدیان روی بازی حامد که نقشش را من ایفا می کنم،است.

مصطفی زمانی در پایان اظهار داشت:یکی از بازی های سخت من در «یک روز بخصوص» بود که اسعدیان اصرار داشتند بازی نکنم و تلاشم این بود که به سادگی نقشم را دنبال کنم.

(۳۴)

35
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>