سکانس تاثیر گزار آلودگی رودخانه و طبیعت در سریال تلویزیونی آب پریا (قسمت اول) | فیلم

سکانس تاثیر گزار آلودگی رودخانه و طبیعت در سریال تلویزیونی آب پریا (قسمت اول) 

سکانس تاثیر گزار آلودگی رودخانه و طبیعت در سریال تلویزیونی آب پریا (قسمت اول)

آب‌پریا یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی مرضیه برومند است.

این سریال، داستانی کمدی/فانتزی دارد و داستان چند پری را روایت می‌کند که برای نجات خواهرشان (آب پری) از چنگال دیو خشکسالی (اپوش) به زمین می‌آیند.

به گفته مرضیه برومند در این مجموعه حجم بالایی از جلوه‌های ویژه تصویری استفاده شده است.

آب‌پریا برای گروه سنی کودک و نوجوان تهیه شده است.

این مجموعه تلویزیونی که داستان آن به محیط زیست می‌پردازد در لوکیشن‌های متفاوت و در شهرهای مختلف با آب و هوای گوناگون و متنوع فیلمبرداری شده است.

آب پریا نوروز سال ۱۳۹۲ از شبکه ۲ سیما پخش شد. مرضیه برومند کارگردان این فیلم به خاطر شرایط نامناسب پخش این سریال از صدا وسیما انتقاد کرد.

خلاصه داستان : هر سال، روز سیزده به در، ابر پری (بهنازجعفری)، سبز پری (سحر ولدبیگی)، و آب پری (آوا درویشی) در خانه خواهر بزرگترشان برف پری (هنگامه مفید) دور هم جمع می‌شوند، آش چل دانه چل گیاه می‌خورند، گل می‌گویند و گل می‌شنوند و درددل می‌کنند.

اما امسال آب پری در چنگال آپوش(سیامک صفری) دیو خشکسالی گرفتار شده و پیش آنها نیامده. سه خواهر بزرگتر برای نجات آب پری به زمین می‌آیند در این مسیر با افراد مختلف و جدیدی برخورد می‌کنند.

(۱۶۲)

163
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>