رضا رویگری هنرپیشه و خواننده از خاطره وقتی که در قایق است و از ساحل دور می ماند می گوید | فیلم

رضا رویگری هنرپیشه و خواننده از خاطره وقتی که در قایق است و از ساحل دور می ماند می گوید

رضا رویگری هنرپیشه و خواننده از خاطره وقتی که در قایق است و از ساحل دور می ماند می گوید.

از فیلم رانده شده می گوید که سنش خیلی پایین بوده و در آن بازی می کرده است .

فیلمی که در بوشهر فیلمبرداری شده است .

استاد جمشید مشایخی در این فیلم نقش ایفا می کرده است و مرجانه گلچین که بسیار کوچک بوده است.در نقش بچه ای که بسیار شیطون بوده است و بخاطر شیطنت بسیار او را می خواستند از کشتی بیرون کنند .غذای همه را میخورده و بسیار شلوغ می کرده است .

سکانسی از فیلم باید سوار قایق می شده است که در حین فیلمبرداری , فیلم تمام می شود و عوامل مجبور می شوند برای آوردن فیلم به شهر بروند و از او می خواهند در قایق بماند تا بیایند.او هم چون پارو می زند متوجه می شود , یکدفعه اینقدر از ساحل دور مانده است که دیگر آن را نمی بیند .

عوامل او را پیدا نمی کردند و با هم دعوایشان شده بود که چرا بجه را به امان خدا گذاشته بودن و گم شده بود .رویگری در عالم بچگی شاهد بازی دلفین ها بوده است و از این لحاظ خیالش راحت بوده است که با وجود دلفین , هیچ کوسه ای پیدا نمی شود .بقیه بازیگران این فیلم رضا کرم رضایی، شهلا ریاحی، حسین امیر افضلی، اکبر دودکاربودند.

 

(۱۳)

14
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>