حاشیه جشنواره فیلم فجر و سوالاتی از رامبد جوان ، محمد حیدری از بازیگری برای کدام کارگردان | فیلم

حاشیه جشنواره فیلم فجر و سوالاتی از رامبد جوان ، محمد حیدری از بازیگری برای کدام کارگردان

حاشیه جشنواره فیلم فجر و سوالاتی از رامبد جوان ، محمد حیدری از بازیگری برای کدام کارگردان

ژاله صامتی از بازی کردن جلوی دوربین رخشان بنی اعتماد میگوید.

رامبد جوان : با خیلی از کارگردانها دوست دارم کارکنم ناصر تقوایی دلم میخوام با بهرام بیضایی دلم میخوام با داریوش مهرجویی کنم.

محمد حیدری دبیر جشواره فجر میگوید دوست داشتم با کارگردان های جوان کار کنم.

در حال جواب دادن حیدری مصطفی کیایی کارگردان با شیطنت از جلوی دوربین برنامه هفت رد میشود و حیدری میگوید یکی از اون کارگردانها همین آقای کیایی هست.

از دیگر حواشی جشنواره

این بود که برخلاف سایر دوره ها سالن برگزاری مراسم به سرعت در دقایق ابتدایی پر شد و مراسم با کمترین تاخیر که به ۱۰ دقیقه هم نمی رسید کارش آغاز شد آنقدر نداشتن تأخیر در آغاز یک مراسم در برنامه های ما عجیب است که یکی از اصحاب رسانه با لحن طنزآمیزی می گوید:«نداشتن تاخیر در این مراسم مشکوک بود». حالا احسان کرمی روی صحنه قرار می گیرد و سکان اجرای برنامه را به دست می گیرد.

جای خالی جایی برای خبرنگاران

زمانی که وارد سالن شدیم به ردیف ها که نگاهی انداختیم متوجه شدیم روی صندلی ها نام فیلم ها با کاغذی نوشته و چسبانده شده بود تا عوامل یک فیلم بتوانند در کنار هم بنشینند، اما متاسفانه جایی به این شکل برای اصحاب رسانه در نظر گرفته نشده بود و از افرادی که در تشریفات حضور داشتند نیز وقتی در این باره پرسیده می شد اظهار بی اطلاعی می کردند و مشخص بود که نسبت به این موضوع و حتی نحوه برخورد با خبرنگاران بیگانه اند.

(۲۴)

25
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>