برنامه هفت و آغاز گفتگوی بهروز افخمی با عوامل فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» در برنامه سینمایی ۲ | فیلم

برنامه هفت و آغاز گفتگوی بهروز افخمی با عوامل فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» در برنامه سینمایی ۲

برنامه هفت و آغاز گفتگوی بهروز افخمی با عوامل فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» در برنامه سینمایی ۲

مهدویان: نگارش نسخه های متعدد فیلم با فصل های مختلف تاریخی انرژی زیادی برد. سناریو تا روز فیلمبرداری تمام شد. یعنی در پیش تولید نیز بر روی آن کار می کردیم.

درباره جواد عزتی خیلی برای این نقش مطمئن بودم. چون در چهره جواد یک پیچیدگی ای می دیدیم که حس می کردم می تواند برای این نقش موفق باشد. جواد شاید در ابتدا مردد بود اما من نگران بودم اگر جواد نیاید چه کسی را باید برای این نقش انتخاب کنیم؟!

حجازی فر: زمانی که حسین تصمیم به ساخت فیلم گرفت و به من اطلاع داد. به محض اطلاع در کنار ایشان بودم و تا پایان سعی کردم حضور داشته باشم. البته محمدحسین مهدویان دیروز از من شاکی بود که تو فیلم مرا کمدی کرده ای!!

جواد عزتی: بنظرم بازی ها خیلی یکدست بود و تلاش حسین هم همین بود که یکدست باشد. طبیعتا این جور کاراکترها که همگی کنار هم هستند و یک شغل دارند، یکجور می شوند اما شگفت است که همگی رنگ و شخصیت متفاوت دارند. ما خود از تماشای فیلم در سینما به وجد آمدیم.

اصلا از برچسب خوردن بازیگر کمدی مشکلی ندارم و سعی کرده ام نقش های متفاوتی را بگیرم.

سیدمحمود رضوی: واقعیت این است که بالایی که بر سر فیلم «سیانور» افتاد مرا در مسیری که انتخاب کردم مصمم تر کرد. شما نیز می دانید این چنین ژانرها و سوژه ها، ژانرهایی ست که مخاطب دارد اما در این سالها نادیده گرفته شده است. زیست سینما و حیات آن اقتضا می کند که به همه ژانرها پرداخته شود. سعی کردم با وجود اتفاقات سال گذشته این مسیر را ادامه دهم.

(۳۶)

37
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>