برنامه هفت و آغاز گفتگوی بهروز افخمی با عوامل فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» در برنامه سینمایی ۱ | فیلم

برنامه هفت و آغاز گفتگوی بهروز افخمی با عوامل فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» در برنامه سینمایی ۱

برنامه هفت و آغاز گفتگوی بهروز افخمی با عوامل فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» در برنامه سینمایی ۱

محمدحسین مهدویان: این چند روز برای من اتفاق خیلی خوبی بود و ما از آن چیزی که از اکران در جشنواره فیلم فجر می خواستم بدان رسیدیم. استقبال و لطف بسیار مردم برای فیلم و اکران امروز برج میلاد که با محبت همیشگی اهالی رسانه همراه بود.

سیدمحمود رضوی: ممنونم از آقای افخمی و برنامه سینمایی هفت که همیشه به بنده لطف داشتند و همه اهالی رسانه و مردم که با استقبال خوب شان خستگی را از تن ما بیرون کردند. از همه عوامل فیلم هم تشکر می کنم.

برخی از سوژه ها نقطه اوج دارند اگر در نقطه اوج سراغ آنها رفتی، رفتی والا برای آینده ممکن است بیات شوند. اتفاقات سال گذشته برای «ایستاده در غبار» و مهدویان و موفقیت فیلم «سیانور» سبب شد تا برای من تهیه کننده این موقعیت قطعی شود که به سراغ این سوژه بروم و با تمام توان فیلم را تولید کنیم. در آخر تابستان تازه نگارش فیلمنامه توسط مهدویان آغاز شد.

مهدویان: البته من درباره این موضوع پیشتر تحقیقات بسیاری کرده بودم و به کمک ابراهیم امینی که پیشتر دراین خصوص با هم همکاری داشتیم، نگارش فیلمنامه را آغاز کردیم. به هر حال کار سختی بود و من چندین بار در میانه راه به آقای رضوی گفتم، درنگ کنیم.

 

(۴۸)

49
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>