برنامه هفت و گفتگوی بهروز افخمی با پیمان قاسم خانی، سام درخشانی و پژمان جمشیدی، کارگردان و بازیگران فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» | فیلم

برنامه هفت و گفتگوی بهروز افخمی با پیمان قاسم خانی، سام درخشانی و پژمان جمشیدی، کارگردان و بازیگران فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف»

برنامه هفت و گفتگوی بهروز افخمی با پیمان قاسم خانی، سام درخشانی و پژمان جمشیدی، کارگردان و بازیگران فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» 

پیمان قاسم خانی: من ایران نبودم و صبح امروز رسیدم و این اولین نمایشی بود که با مخاطبان این فیلم را دیدم. مطمئن نبودم تماشاگر با تمام فیلم ارتباط برقرار کند ولی امروز از دیدن واکنش خوب مخاطبان و استقبال بسیارشان خیلی خشنود شدم.

ساخت قسمت های دوم این فیلم را از چند کارگردان خوب شنیدم و تشویق کردند که زوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی می تواند موفق باشد. نوشتن روابط و دوستی های مردانه را بسیار دوست دارم و بد هم درنمی آید. امروز بعد از بازخوردهای خوب برج میلاد و صحبت های مشوقانه سینماگران، به طور جدی به این فکر کردم تا قسمت دوم فیلم را تولید کنم.

یک سال روی تدوین این فیلم کار کردیم تا تدوین خوبی داشته باشیم. مسئله نگران کننده ای که درباره من بود این بود که هربار با نشستن پشت میز تدوین، تحریک می شدم یک تغییر مجددی روی فیلم بدهم.

پژمان جمشیدی: هم اکنون در سریال ۶۰ قسمتی کمدی آقای سامان مقدم در حال کار هستم. دو تئاتر هم داشتم که به اتمام رسیده است. در این ۳ سال ۱۲ اجرای صحنه داشتم. روزهای ابتدایی ورود به سینما خودم هم خودم را جدی نمی گرفتم ولی به مرور سینما برایم مسئله جدی شد.

سام درخشانی: در حال همکاری با علیرضا بذرافشان برای یک سریال رمضانی برای تلویزیون هستم. همکاری با او در سریال «نابرده رنج» خیلی خوب بود.

پیمان قاسمخانی: در حال نگارش یک فیلم سینمایی برای حمید فرخ نژاد هستم و امیدوارم پس از آن بتوانم روی فیلمنامه کمدی ترسناک آقای افخمی وقت بگذارم.

 

(۱۰۱)

102
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>