صف توالت علی صادقی و مهران رجبی در سریال سه در چهار | فیلم

صف توالت علی صادقی و مهران رجبی در سریال سه در چهار | فیلم

صف توالت علی صادقی و مهران رجبی در سریال سه در چهار

سه در چهار نام مجموعه‌ای تلویزیونی محصول شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران است. پخش این سریال از ۲۰ خرداد ۱۳۸۷ آغاز شد و در۱۹ مرداد ۱۳۸۷ به پایان رسید. کارگردان این سریال مجید صالحی، بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده ایرانی است.

داستان این سریال مربوط به دو باجناق و خانواده‌هایشان است که برای تأمین هزینه زندگی، تصمیم می‌گیرند یک شرکت خدماتی تأسیس کنند و این مسئله آن‌ها را درگیر ماجراهایی تازه و بامزه می‌کند. محمد کاسبی، شهره لرستانی، علی صادقی، مهران رجبی، نادیا دلدارگلچین، آناهیتا افشار،مریم سلطانی، شهرام قائدی، اشکان اشتیاق ، سولماز آقمقانی و شمسی فضل‌اللهی در این مجموعه بازی می‌کنند. رضا عطاران مشاور کارگردان ومحمدحسین لطیفی مشاور پروژه هستند.

مجید صالحی بازیگر نام آشنا فیلم‌ها و مجموعه‌های طنز تلویزیون و سینما در جدیدترین مجموعه‌ای که کارگردانی کرده قصد دارد طنز خاص خود را در متن و اجرا وارد کند و با در نظر داشتن این هدف به موفقیت نسبی رسیده است.

پرونده بلندبالای صالحی در حوزه بازیگری سینما و تلویزیون مشخص و قابل پیگیری است. او با روی آوردن به کارگردانی و دستیاری و مشاوره با رضا عطاران در مجموعه‌هایش به نوعی بر مسیر موفقیت این همکار قدیم خود گام گذاشته است. مسیری که عطاران را از بازیگری طنز تلویزیونی به نویسندگی و کارگردانی در رسانه ملی و بازیگری در سینما پیش برد.

(۵۹)

60
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>