دیالوگ جنجالی محسن تنابنده و شیب , جنگل در قسمتی از سریال پایتخت | فیلم

دیالوگ جنجالی محسن تنابنده و شیب , جنگل در قسمتی از سریال پایتخت  | فیلم

دیالوگ جنجالی محسن تنابنده و شیب , جنگل در قسمتی از سریال پایتخت

محسن تنابنده بازیگر اصلی این سریال , متولد سال ۱۳۵۴  فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری است.

او فیلم نامه نویس و بازیگر ایرانی سینما وتلویزیون است. و همه او را با بازیگر نقش نقی در سریال نوروزی پایتخت می شناسند.او در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۶۶ برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم استشهادی برای خدا شد.

او می گوید:من قبل از اینکه دانشجوی رشته بازیگری بشوم، بهترین بازیگر جشنواره دانشجویی شدم. از کودکی که در آمفی تئاتر پیکان شهر نقش کرم دندان را بازی می کردم تا امروز که کمی در دنیای بازیگری مطرح شده ام، حال و هوایم عوض نشده است.

همیشه به فکر تحقیق و پژوهش و بازیی کردن و کودکی کردن هستم.محسن تنابنده از سال ۱۳۹۰ نویسندگی و بازیگری سریال پایتخت را شروع کرد و تا سری چهارم پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم به همکاری اش ادامه داده است .امحسن تنابنده متُاهل است و با روشنک گلپا ازدواج کرده است.این سریال در سه سری ایام نوروز از شبکه اول پخش شد و سری چهارم آن در ایام رمضان از شبکه اول سیما روی آنتن رفت و بخاطر پر بیننده بودن این سریال از شبکه آی فیلم بارها شاهد باز پخشش بودیم .

(۴۸)

49
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>