هنرنمایی مهران رجبی در سریال سه در چهار | فیلم

هنرنمایی مهران رجبی در سریال سه در چهار | فیلم

هنرنمایی مهران رجبی در سریال سه در چهار

سه در چهار نام مجموعه‌ای تلویزیونی محصول شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران است. پخش این سریال از ۲۰ خرداد ۱۳۸۷ آغاز شد و در۱۹ مرداد ۱۳۸۷ به پایان رسید. کارگردان این سریال مجید صالحی، بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده ایرانی است.

داستان این سریال مربوط به دو باجناق و خانواده‌هایشان است که برای تأمین هزینه زندگی، تصمیم می‌گیرند یک شرکت خدماتی تأسیس کنند و این مسئله آن‌ها را درگیر ماجراهایی تازه و بامزه می‌کند. محمد کاسبی، شهره لرستانی، علی صادقی، مهران رجبی، نادیا دلدارگلچین، آناهیتا افشار،مریم سلطانی، شهرام قائدی، اشکان اشتیاق ، سولماز آقمقانی و شمسی فضل‌اللهی در این مجموعه بازی می‌کنند. رضا عطاران مشاور کارگردان ومحمدحسین لطیفی مشاور پروژه هستند.

مجید صالحی بازیگر نام آشنا فیلم‌ها و مجموعه‌های طنز تلویزیون و سینما در جدیدترین مجموعه‌ای که کارگردانی کرده قصد دارد طنز خاص خود را در متن و اجرا وارد کند و با در نظر داشتن این هدف به موفقیت نسبی رسیده است.

پرونده بلندبالای صالحی در حوزه بازیگری سینما و تلویزیون مشخص و قابل پیگیری است. او با روی آوردن به کارگردانی و دستیاری و مشاوره با رضا عطاران در مجموعه‌هایش به نوعی بر مسیر موفقیت این همکار قدیم خود گام گذاشته است. مسیری که عطاران را از بازیگری طنز تلویزیونی به نویسندگی و کارگردانی در رسانه ملی و بازیگری در سینما پیش برد.

(۳۸)

39
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>