علی صادقی در سریال خانه به دوش : بابام خلبانه | فیلم

علی صادقی در سریال خانه به دوش : بابام خلبانه | فیلم

علی صادقی در سریال خانه به دوش : بابام خلبانه

لولایی در نقش آقا ماشاالله قهرمان داستان و مریم امیر جلالی نقش همسر و علی صادقی و آناهیتا همتی نقش فرزندان او را به همراهکودکی نوجوان بازی میکنند.

این سریال با کارگردانی رضا عطاران در ماه رمضان پخش که با اقبال خوبی مواجه شده است.

ماشاء‌الله (حمید لولایی) فردی کم پول و ندار می‌باشد و با مشکلات مالی مواجه است، او برای اینکه مشکل مالی خود را حل کند با آقای بیات (خشایار راد) که با او به طور اتفاقی آشنا شد همکاری می‌کند و پولی را برای سفر به مالزی به او می‌دهد اما …

ماشاالله نماد مردان با شرف و شخصیت جامعه ما هستند که در هر شرایطی برای خانوداه از تلاش و کوشش دست بر نمیدارند و با تمام مشکلات زندگی با نداری و فقر دست و پنجه نرم میکنند.

حمید لولایی بازیگری که قبلا در نقش خشایار زمین آسمان شهر نیز خود را اثبات کرده و با هدایت رضا عطاران بعنوان کارگردان توانسته سریال قبل قبولی را به مخاطب ایرانی و ذائقه سخت پسندش بدهند.

خانه‌به‌دوش، یکی از مجموعه‌های طنز-اجتماعی تلویزیونی ایرانی است.

این مجموعه به کارگردانی رضا عطاران تولید و از شبکهٔ سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شد. خانه به دوش عنوان سریالی است که به سفارش گروه فیلم وسریال شبکهٔ سوم به مناسبت ماه رمضان سال ‍‍۱۳۸۳ تهیه و تولید شده است.

(۵۰)

51
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

۳ دیدگاه

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>