کامبیز دیرباز در برنامه هفت: بنظرم تلویزیون باید برای هنرمندانی که برایش ناز می کنند، طاقچه بالا بگذارد ۲ | فیلم

کامبیز دیرباز در برنامه هفت: بنظرم تلویزیون باید برای هنرمندانی که برایش ناز می کنند، طاقچه بالا بگذارد ۲

کامبیز دیرباز در برنامه هفت: بنظرم تلویزیون باید برای هنرمندانی که برایش ناز می کنند، طاقچه بالا بگذارد ۲

آقای اطیابی شخصیتی دارد که من را مطمئن می کرد، اگر پرالتهاب ترین سوژه را هم بخواهد بیان کنند، همیشه با تعقل و متانت بیان می کنند. به هر صورت فیلم ما از آن فیلم هاست که نیاز به زمان دارد. امروز در این هیاهوی جشنواره نمی توان به درستی درباره آن صحبت کرد.

من دو فیلم درباره سال ۸۸ دیده ام. «قلاده های طلا» و «پایان نامه». من فکر می کنم فیلم «ماه گرفتگی» تفاوتش در این است که سعی کرده مساوات را رعایت کند.

هدف ما این بود در صورت تکرار چنین اتفاقات تلخی به مخاطب این پیام را بدهیم که به یکدیگر برای دیالوگ کردن زمان بدهیم و نگذاریم خون جوانانمان به هدر رود.

سعی کردیم تنها راوی اتفاقات آن دوران باشیم، نه قضاوت کننده! امیدوارم در تایم فیلم تجدیدنظر شود و فکر می کنم بتوان ۱۰ دقیقه از آن را کوتاه تر کرد.

ما در مملکتی کار هنری می کنیم که شمرخوان وسط تعزیه چوب می خورد و با علم به این موضوع، چوب هم می خورد و مخالف خوانی می کند. ما پی این چوب خوردن را به تن مالیدیم!

کمی هم از نشست این فیلم بگوییم :

فیلم «ماه گرفتگی» با حضور هادی انبار  زاده تهیه کننده، مسعود اطیابی کارگردان و تدوین‌گر، کامبیز دیرباز بازیگر، شهرام عبدلی بازیگر، نیلوفر وهاب زادگان بازیگر و کاوه ابراهیم بازیگر فیلم و بابک اردلان صدابردار آغاز شد.

در ابتدا مسعود اطیابی بااشاره به اینکه قطعا فیلمش کامل نیست، گفت: شاید برخی کار ما را قبول نداشته باشند اما من موضوع را از نزدیک دیدم و لمس کردم و سعی کردم کمترین تحریفی صورت بگیرد.

(۹)

10
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>