برنامه هفت با حضور رضا داوودنژاد و صحبت درباره فیلم فراری ۲ | فیلم

برنامه هفت با حضور رضا داوودنژاد و صحبت درباره فیلم فراری ۲

برنامه هفت با حضور رضا داوودنژاد و صحبت درباره فیلم فراری ۲

این برنامه نیز مطابق شب های قبل به مجری گری کارگردان نم آشنای سینمای ایران بهروز افخمی میگردد.

در ادامه کارگردان فیلم فراری و همچنین عوامل آن اینطور گفتند :

علیرضا داوودنژاد: امروز تمام مناسبات ما در قاب است. مقصود این است که فراستی نیز باید تجدیدنظر کند و راجع به یک جهان با پشتوانه حرف بزند تا مجبور نباشد با دیالوگ های تحکیمی و قاطعانه درباره مسائل حرف بزند.

رضا داوودنژاد: خیلی سخت فکر می کنم بتوانم یک روز فیلم بسازم. چون وقتی پدر را و حساسیت های او را می بینم، فکر می کنم کارگردانی توانی می خواهد که من به خود این جرات را نمی دهم و ترجیح می دهم وارد عرصه تهیه کنندگی شوم.

ترلان پروانه: من ۱۸ ساله هستم. خداروشکر حساسیت بالایی ایشان بر لحظه لحظه فیلم داشتند و به اصطلاح خودشان اگر خوب نمی شد می گفتند “زندگی نداشت، نیض نداشت!” . گاهی مجبور می شدیم برای گرفتن برخی سکانس پلان ها یکی دو روز وقت بگذاریم.

علیرضا داوودنژاد: ما متنی داشتیم که با آن تمرین می کردیم اما من اصرار داشتم که از آن عبور کنیم و وارد لحظه ها شویم و دیالوگ ها بجوشد. این اتفاق همان اتفاقی است که ما را از پیچیدگی ها روایت و تحول های شخصیتی بی نیاز می کند.

رضا داوودنژاد: برخی گمان کرده اند ما از یکی دو تصادف سعی کرده ایم این فیلم را بسازیم. ماجرای این فیلم اساسا ربطی به آن حادثه ندارد و به ۳-۴ سال پیش باز می گردد. ایده فیلم از خبری آمده بود که یک ماشین فراری ۸ میلیاردی وارد تهران شد.

 

 

 

(۴۷)

48
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>